Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyen valaki igazságot. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

barátommal összekaptunk szombat este.

2hónapja járunk, ő még sose volt lánnyal, igaziból az volt a vita alapja, hogy látta rajtam, hogy bánt valami, kérdezgette mibaj, meg akarta beszélni, de én nem akartam elmondani.

Neki ez rosszul esett, én meg a végére már mindenen felszívtam magam, és mondtam minden "sérelmet" mondta Ő is.


Már olyan mérges voltam, hogy azt mondtam akkor maradjunk együtt, legyen szexkapcsolat, annak úgy van értelme...ennek így nincs

(márpedig hogyne lenne, mert szeretem, és ő is engem, csak már mérges voltam és mindent összehordtam mérgemben)

erre ő ezt nemértette... azt kérdezte hogy "mibajod? az a baj, hogy nem feküdtem még le veled? vagy nemértem"

na ezen mégjobban felhúztam magam, hogy r*bancnak néz, vagy mi? Mert nem akartam hogy ez így jöjjön le neki.


Tegnap hívott, meg akarta beszélni 6nemfogadottam volt, +1 jóéjt sms, plusz 1 face levél.

Telón beszéltünk, rátettem.


Azt hittem ma eljön meglocsolni, felhívtam várjam-e. Erre benyögte, hogy nem akart jönni, mert nem tudta kiváncsi vagyok-e rá. Nekem ez ismét rosszul esett, mert egy kicsit azért teperhetne...

És amit akkor este mondott ő nem ugy értette, hogy r*bi vagyok, csak nem értette miért mondom a szexkapcsolatot, ő neki így jött le, azt hitte az a bajom.

De azt mondta szívesen eljön, délutánra ér ide, ha az úgy jó nekem. Mondom oké. Meg mondta, hogy akkor beszéljük is meg a dolgokat személyesen.


Kinek van igaza? Kinek kell kitől bocsánatot kérnie?


2013. ápr. 1. 11:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Anyám! Erről már tegnap is írtál ki kérdést! Basszus, nőjj fel. Még nem is dugtatok, aztán már azon agyalsz, hogy megcsal? Szánalmas vagy...


Hány éves vagy? 11?

2013. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

a barátodnak van igaza.

te nem tiszteled őt.

ha meg nem tudsz normálisan válaszolni neki, vagy megoldani vele együtt a problémákat, akkor hagyjátok ezt az egészet.

a "szexkapcsolatos" beszólást én sem értem, hiszen még nem is voltatok együtt, de az meg végképp nem jogos, hogy utána még te vagy megsértődve...

2013. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát már ne is haragudj, de hálát adhatsz az égnek, hogy ezek után még átmegy hozzád. Egy minimum "bocs, hülye voltam"ot megérdemelne.
2013. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

masztizz már egy párat,hogy lenyugodj

te vagy a hülye

neked kell bocsánatot kérni

de csak akkor tedd ha belátod a tévedésed és nem muszályból

2013. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túlreagáltad:) Tudom milyen érzés, én is nőből vagyok,megesik az ilyen. De megtanultam, hogy ha valami bajod van, azt a pasiknak kerek perec el kell mondanod.Ők nem olvasnak jelekből, nem tudják mi bajod, ha bedurcázol. Ha valami bánt, azt mond neki! Sokkal egyszerűbb mint megsértődni, aztán még inkább belelovalni magad. Szerintem eléggé tepert a barátod, hiszen számtalanszor hívott, küldött smst, írt fbon. Beszéljétek meg a dolgot, és ha legközelebb valami van, akkor mond el neki:)


19/N

2013. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kedves, neked nem való társaskapcsolat, ez a srác meg végképp nem illik hozzád. Itt nem az a lényeg, hogy ki a hibás, hanem az, hogy éretlen vagy egy normális kapcsolatra. Sem szűz sráccal, sem tapasztaltabbal te normális kapcsolatot kialakitani nem tudsz. Azon kéne elgondolkodnod, hogy miért is nem tudsz normálisan viszonyulni egy férfihez.
2013. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Túlreagáltad. Örülj, hogy törődött veled a barátod. Akár így is mehetett volna a párbeszéd:

- Mi a baj kicsim?

- Semmi!

- Jól van, akkor hagylak.

Hidd el, sokan a két kezüket összetennék egy olyan hapsiért, aki kezdeményezi is, hogy beszéljétek meg a dolgokat, mert sokan kerülik a lelkizést! Valószínűleg fontos vagy neki, és tudod, egy jól működő kapcsolat alapja az, hogy megbeszélitek a dolgokat, és próbáltok megoldást keresni együtt.


Én sem értem, hogy honnan jött ez a szexkapcsolat dolog, nem csodálom, ha ő se. Biztos arra gondolt,hogy azért mondod, mert nem próbál behálózni(tehát te úgy érezheted, hogy nem tart elég kívánatosnak), vagy hogy neked is vannak igényeid, és már szeretnéd az első együttlétet. Nos, ebben nincs benne, hogy rib*nc vagy, a ribi fogalma nem ez, ÉS EZ Ő SE MONDTA! Tudod ki találta ki az egész rib*nc dolgot? TE, EGYEDÜL A KIS LELKEDBEN. -.-"


Hova teperjen már szerencsétlen húsvétkor? Te jó ég...Este is jó barát akart lenni, megbeszélni a dolgokat, megvigasztalni téged, erre te átváltottál házisárkány üzemmódba és csúnyán megbántottad szegényt. Ha veled történt volna ez, szerintem te szóba se álltál volna vele, nem még tepersz... XD


Neked kell bocsánatot kérned.


17/L

2013. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Erről már írtál ki kérdést, ahol mindenki elmondta, hogy ha eddig kerülte az orgiákat, ezután is kerülni fogja. Mondjuk múltkor még arról volt szó, hogy egykét pasi sok nőt visz fel magához.
2013. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
hisztis p*csa. meneküljön a barátod, ne locsoljon.
2013. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!