Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagyok rá féltékeny?...

Miért vagyok rá féltékeny? Nagyon irigy vagyok rá.

Figyelt kérdés

Ketten dolgozunk egy csajjal. Nem szép csaj, cigány vér is van benne, sztem nem nagy szám. De nagy az önbizalma, nagy a szája, könnyen ismerkedik, nyitott. Én zárkózott típus vagyok, mondjuk nem vagyok ronda, de önbizalmam nulla. És jár a boltba egy srác, hihetetlen jó pasi. Mindkettőnknek tetszik, de ő először a másik csajra nyomult, pedig a lánynak 5 éve van pasija. Na és flörtölgetnek, nyaliznak egymásnak stb. Oké, a srác velem is kedves, de én nem érdeklem úgy mint a másik csaj. És tudom hogy ma is találkoztak, flörtölgettek, a csaj ki is volt sminkelve, haja belőve, magassarkú cipő stb. Tuti hogy a srác udvarolgatott neki ma is...


És emiatt olyan irigy vagyok...


2013. nov. 15. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont ezért.. :D Bakker, felsorolod a tulajdonságait és megkérdezed, h miért vagy rá féltékeny? :D MERT NEM VAGY OLYAN MINT Ő... :D Elég magyarázatnak? :D
2013. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

tipikus emberi felfogás azért,meg mert tetszik neked és nem neked udvarol hanem egy roma lánynak(és még szépen is írtam le)! :D persze hogy irigy vagy rá én is az vagyok ha látok egy punnyadt analfahímet egy nagyon jó csajjal de hát a lányoknak ez jön be nem a normális férfiak.Nővéremnek is volt egy ilyen pasija egy helyen nekem kellet megvédeni mert a gyönyörű helyes pasija nem mert odamenni csak ennyir némelyikről.


20f

2013. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A csaj tényleg elég előnyös, de egy ... könnyen kapható csaj.

Az meg nem előnyös dolog.

A bátorság választás kérdése, az önbizalom meg nem visszajelzések alapján kéne hogy legyen.

De ja, ha akarsz, legyél hozzá hasonló, de te ne csald meg a pasid, ha lesz.

2013. nov. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!