Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irigy vagyok, féltékeny a...

Irigy vagyok, féltékeny a legjobb bnőmre, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég nehéz gyerekkorom volt, nevelőszülőknél nőttem fel, akik kitettek,miután betöltöttem a 18-at. Sosem voltak nagy elvárásaim az élettől, a legapróbb dolgoknak is örültem. Az egyetemi kollégiumba költöztem, ahol megismerkedtem egy lánnyal, ő lett a legjobb barátnőm. Volt barátja, de így is elég sok időt töltött velem, és mindketten úgy éreztük, minket egymásnak teremtett a sors...hülyén hangzik, de tényleg :)) mindent megbeszélünk, mindent együtt csinálunk. Tudom, hogy nagyon szeret engem, a legjobbat akarja nekem. Csak az a gond, hogy az valahogy mindig őt találja meg. Jött egy fiú az életünkbe, aki mindkettőnknek tetszett kicsit, ő több szempontból is tökéletes lett volna nekem, De mint kiderült,neki jobban tetszett. A fiú is őfelé húzott, mivel vele találkozott előszőr és a barátnőm nagyon elbűvőlő, minden fiú odavan érte. Flörtölgetett a sráccal, meg smaciztak is párszor. Úgy voltam vele, hogy, ha ő ettől boldog, akkor tegye ezt, én úgysem voltam annyira oda a srácért. Végül szakított a barátjával és együttmaradt ezzel a sráccal. Nekem még sosem volt barátom, egyszerűen sosem jött össze, sosem találkoztam olyannal aki nagyon tetszett volna, akinek meg én tetszem, az meg pont nem az én esetem. Vagy , ha meg is tetszik vki, tök mindegy, mert a bnőm jön be neki :/ A barátnőm egyszerűen minden pasit megigéz, mosolyog kettőt, és mind a lábai előtt hevernek...egyre jobban elkezdett zavarni ez a dolog, erről is beszélgettünk, meg minden. Azt mondta, jobban kéne nyitnom, meg többet kéne flörtölnöm a fiúkkal meg ilyenek. A megjelenésünk sztem nem annyira eltérő...én karcsúbb vagyok és babarcom van, ő nőiesebb és jellegzetes arca van. Nem gondolom, hogy csúnyább volnék vagy valami... De mégis, egyre jobban zavar, amikor ketten vagyunk, és a fiúk ott flörtölnek vele... igazságtalannak érzem az egészet, elvégre neki van már valakije, megkapta akit akart,most rajtam lenne a sor. De az ilyenektől csak még jobban elkedvtelenedek... Ráadásul tök gáz, hogy a saját bnőmre vagyok ennyire irigy, örülnöm kéne a sikereinek, milyen barát az ilyen?

Egyre többször érzem magam nagyon lehangoltnak és elkeseredettnek... Nem akarok irigykedni, nem akarom bántani...de hogy szabaduljak meg ezektől a gondolatoktól???


2013. okt. 22. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is volt.egy ilyen baratnom ... O kover volt en kozepes megis mindenki vele baratkozott minden fiuval joban volt jottdk utana a pasik.. Nehezen birtam de mar nem tartom vele a kapcsolatot... Azert sem mert ezek a lanyok mint pl a baratnod is nem huseges a pasikhoz. Massal flortolget mikozben van baratja... Es ahelyett hogy mot tudom en neked segitene vagy osszehozna egy pasival neki ugy is sok valasztottja van ahelyett a figyelem kozeppontjaba kerul es ezt elvezi.. Amugy megsugomm..: lesza@ja hogy neked nincsen. Ezek a lanyok csak cicababak. Neked normalis baratno kell.. Mind 1egerted ha kicsit nagyobb leszel:)
2013. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 - kicsit nagyobb? Hiszen felnőtt nő...


Nem hinném, hogy a barátnővel lenne gond. Lehet csak a másik leányzó egyszerűen nyitottabb. Neadjisten könnyebben kaphatónak tűnik, ezért hamarabb rámozdulnak.

Persze ezt nem úgy kell érteni, hogy rögtön prostituáltként kell viselkedni, szó sincs erről - egyszerűen vannak nők, akikre ha ránéz az ember egyből megfogja valamiféle kisugárzás. Aminek köze sincs ahhoz, hogy mennyire kedves, milyen magas vagy éppen milyen alkatú. Valami ilyesmiből következik az is, hogy kivel mennyire lehet flörtölni.

Normálisnak és értelmesnek is tűnsz, nincs min aggódnod valószínűleg.

Én sem vagyok egy flörtbajnok, valószínűleg az ilyen hozzám hasonló srácok inkább a te társaságodat keresnék.


Szóval csak nyugalom.


Egyébként mi az ami igazán bánt? Az hogy ő van a középpontban, vagy hogy neki van barátja, neked pedig nincs?

2013. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő egyáltalán nem cicababa...igen, nagyon élvezi a fiúk a figyelmét, de hát, ki nem élvezné... Nagyon szerelmes a mostani barátjába, és nem is tudatosan flörtöl, egyszerűen csak nagyon kedves mindenkihez... és a fiúk rögtön felfigyelnek az ilyen lányokra. Hát arról, meg, hogy nem segít nekem... mit kéne segítenie? Mondja a srácoknak, hogy, hé, itt van a barátnőm, ő is nagyon kedves ám, csak előszőr nagyon szótlan... vagy mi? Itt nekem kellene sztem tenni vmit...hogy ne legyek ilyen hisztis, meg pesszimista...egyszerűen nem értem a sorsot, hogy én miért nem érdemlek többet...amikor másoknak meg még több is jut,mint kéne...ahelyett, hogy én is boldogan és szerelmesen ellennék vkivel, egy olyan fiú üldöz, aki egyáltalán nem érdekel, sőt, nagyon is taszít, viszont sosem akartam megbántani, mindig kedves voltam vele...és ez még dühítőbb, hogy míg a barátnőmnek nincs nagyobb gondja, mint hogy ő most hej, de nagyon szerelmes, és a barátja csak egy hét múlva jön vissza hozzánk, addig én itt bajlódhatok azzal a másik gyerekkel, meg kedveskedhetek jobbra balra, hogy mindenkinek jó legyen....És tessék, már megint panaszkodom. Elegem van,mit tegyek??
2013. okt. 22. 22:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen mert attol fuggetlenul hogy felnott meg fiatal felnott szoval meg at kell elnie dolgokat. En jot szeretnek neki mert normalisnak tunik es elrontja az eletet ezzel a baratnovel
2013. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Lehet, hogy ez egy kicsit hülyén fog hangzani de leírom:

Írhatnál egy listát, hogy mit szeretnél. Pl. Szeretnék találkozni egy kedves és megértő fiúval. (csak egy példa)

Mondhatni mintha ez egy kívánság lenne, amit teljes szívedből akarsz! Minden nap olvasd el és gondolj rá úgy, hogy tényleg megfog történni! Persze ez nemfog egyik napról a másikra működni.

Ezzel a módszerrel nagyon sok mindent sikerült elérnem. Remélem tudtam segíteni! :))

2013. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hű, erről régen egy rakás könyvet elolvastam. Lehet,újra belevetem magam ezekbe a pozitív gondolatos izékbe... :) ártani,nem árthat :) Köszönöm :D
2013. okt. 22. 23:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia azóta megtaláltad a párodat azóta?
2021. okt. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!