Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem szerint Irigy és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szerint Irigy és féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
szerinte csak kihasználom, ugráltatom. A férjem már nem tart olyan fontosnak mint rég , mar semmi közös programot nem csinál velünk inkább tehert jelentünk neki. a szüleivel elfogult, meg a testvéreivel , pedig míg el nem vett feleségül még szóba se álltak vele, sőt az anyja még el is küldte 16-17 évesen mert nem bírta elviselni. Húga a középső ujját mutatja neki , meg le gyök érezi... stb. Én meg ha csak annyit mondok neki, miért hagyod vagy ha én mondom, hogy fogd be akkor miért küld el a k...va anyámba vagy miért ri..bancol le. Me azt mondja nehogy el küldjem már őket az anyjukba , de a kislányunknak meg mondja a csúnya szavakat meg gorombáskodik vele. Mit tegyek? Tényleg én vagyok az Irigy :(
2013. febr. 8. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Az "irigy" szót miért írod nagybetűvel?

Egyébként te nem irigy vagy, hanem hülye, hogy együtt vagy egy ilyennel...

2013. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Irigy?? Próbáld vele megbeszélni értelmesen, hogy a felesége vagy, a gyereke anyja, nem egy útszéli. Ha ez nem sikerül, hagyd ott! Talán azt akarod, hogy majd a lányotok is átvegye a stílusát?...
2013. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak véletlenül írtam, naggyal.
2013. febr. 8. 12:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már vele, de azt mondja, hogy nem bánhatja őket hiszen nem minden napi kapcsolatban vagyunk velük, de velem azért ilyen mert én mindennap vele vagyok , mondtam neki azt is , ha már nem szeret vagy nem akarja, hogy együtt legyünk váljunk el, de azt mondja nagyon szeret csak én nem tisztelem és nem tudom becsülni. De , hogy tiszteljem az ilyen embert aki a feleségét le nézi, a kislányával meg nem is törődik csak akkor , ha már össze veszek vele , hogy figyeljen már rá is.
2013. febr. 8. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
2x is véletlen írtad naggyal?
2013. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem itt baromira nem az a probléma, amit te hangsúlyozni próbálsz.

Ő szomjazik arra a szeretetre, amit a családjától nem kapott meg és éppen ezért nem tartja elfogadhatónak, amikor bántod őket szavakkal, viszont dühös, ezt meg így vezeti le.


Olyasmi ez, amikor a családon belüli erőszak esetén az áldozat védi a vétkest, mondván jogos volt a tett biztos, stb. Önmagát próbálja úgymond védeni.


Nem ellened irányul semmi, neki van hatalmas lelki törése azért, amiért a családja így bánt vele.

2013. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már elnézést én nem bántottam, ez pont fordítva van. Ő az aki folyamatosan sérteget és ő nem fogadja el az én családomat. Én segíteni próbáltam neki, hogy neki is legyen, de aztán mindent meg engedett nekik oly annyira, hogy ellenem fordították, és csak azt mondtam miért hagyja ezt, hogy szét menjen a házassága , hogy le kezelően bánjanak vele.
2013. febr. 10. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Mond el szépen neki, hogy nem azzal van problémád, hogy szereti a családját! Hanem azzal, hogy téged nem tisztel és alpári módon beszél, a kislánya előtt (akivel ráadásul nem törődik)!

Ha nem érti meg akkor nincs keresni valód mellette. H csak nem akarod, hogy a gyermeked igy nőjjön fel, ezt a példát vegye majd át!

Sok mindenkinek volt törés az életében, kinek kisebb , kiek nagyobb...! De ez nem mentség arra, hogy állat módon viselkedjen valaki a családjával! Akinek ekkora törés volt az életében, hogy nem bir uralkodni magán, kérjen segitséget pszichológustól, tegyen rendet magában és csak aztán alapitson családot!

2013. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!