Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint féltékeny? Fontos. (Lent bőv. )

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az eggyik haverom,már smároltunk is,de nekem most van barátom,mert neki most nem kell csaj,mert érettségizik,és nem lenne rá ideje..És azóta nemis írt rám,én írtam rá valamelyik nap,és olyan hűvös volt velem..Még az elején. Meg általában engem szokott áthívni,de most két csajt hívott át,gondolom mert nekem van barátom. Olyan furi lett,mintha nemis ő lenne.. :S Eddig mindig becézgetett,aranyosabb volt,most meg hűvös. És a páromra rá akart mászni egy csajszi,és ő már azzal jött,hogy: "Hogyha még az elején betudnak kavarni az rég rossz.." Na most féltékeny,vagy mi baja van? A smárolás az majdnem 2 hónapja volt.

16L


2011. márc. 20. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele.
2011. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon furcsimurcsi helyzet:) de ahogy látom, mind a ketten tudjátok mit akartok, hisz "együtt vagytok", mégis ideoda smárolgattok:) bocsi de erre ennyit tudok mondani...amit tudom hogy nem fogsz megfogadni...most vagy, vagy a barátod....
2011. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akkor smároltunk amikor már jártam a mostani barátommal,vele csak pár hete járok. Rákérdeztem hogy tetszem e neki,vagy csak rájött a smárolhatnék? Azt mondta hogy is-is,de másoknak azt mondta hogy nem én tetszem neki,nekem meg azt hogy nem tetszik neki senki.
2011. márc. 20. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem féltékeny, csak nem érdekled.
2011. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!