Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hülyeség volt megkérdezni?...

Hülyeség volt megkérdezni? Miért nem keresett?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy fiúval a sulibòl, akivel kölcsönös a szimpàtia. Csak annyi a "bökkenõ", hogy màsfél évvel idõsebb vagyok nàla. Ez engem nem zavar, és szerintem õt se, mert làtszik hogy nagyon bejövök neki. Elmondta hogy még nem volt baràtnõje, de -sajnos- màr kihasznàlt néhàny csajt. De azt is mondta, hogy nem olyan durvàn. Meg hogy mostmàr idõvel (pàr hònap múlva) szeretne egy baràtnõt. Aztàn tovàbb beszélgettünk màsròl (én is mondtam neki hogy persze nekem is voltak màr rövidebb kalandjaim). Késõbb megint megkérdeztem, hogy mit ért azalatt hogy kihasznàlta a csajokat, mondja màr el részletesebben mert kívàncsi vagyok. Ez tegnapelõtt volt este. Akkor épp pocsékul volt, mondta hogy hànyingere van és mondta hogy majd màsnap leírja mert most nagyon rosszul van. (Ez biztos, mert én is ott voltam akkor még amikor nagyon bepiàltak a baràtaival) De nem keresett meg azòta se, pedig vàrtam hogy írjon. Vagy nekem kellett volna írnom? Mi lehet a gond?
2013. nov. 10. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szarul volt ha voltál már másnapos tudod milyen szar, még harmad nap is. Várj, majd fog írni
2013. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!