Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent? Elsös vagyok...

Mit jelent? Elsös vagyok gimiben, és nincs Facebookom. Ma mentem be az osztályba, és azzal fogadtak, hogy nekeeeeeem niiiiiincs Fééészbuuukom? Azt mondták, hogy mindenki engem keresett tegnap. Miért kerestek? :O

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Bejössz nekik.
2013. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát azért,hogy be jelöljenek ismerősnek,mi másért.
2013. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
meg akarnak dugni
2013. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne is csinálj! Teljesen fölösleges és függővé válhatsz mint én. Igaz 2 hete töröltem magam pont ez miatt...
2013. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is volt,de én is hasonlo okok miatt toroltem magam fél éve kb.
2013. szept. 5. 19:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert gondolom csináltak facebook-on csoportot az osztálynak. Ha van egy maréknyi agyad, akkor nyugodtan csinálhatsz, annyira nem fogsz rákattanni.
2013. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez de ismerős :/
2013. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj FB-t! Már csak azért, hogy benne legyél az osztály FB csoportjában, és akkor ott megtudod kérdezni a házit, dolgozatot, stb... Meg akkor már biztos nem csesztetnek fasságokkal! :)

Tudod, nyomi tinik mindenkin tudnának találni valami kifogást, és emiatt kegyetlenül ki tudnak közösíteni, megalázni bárkit, stb, stb... nem kéne ilyen támadási felületet adnod nekik! :)

Szóval szerintem sem életszükséglet az FB, de megkönnyít néhány dolgot :)

2013. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki a fenét érdekel?
2013. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!