Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor keresett engem ez...

Most akkor keresett engem ez a pasi vagy mi volt ez?

Figyelt kérdés

Írtam neki már 3. alkalommal, ő soha. Tudja hogy bejön nekem. Elkezdtünk levelezni, chatelni. Eljött a késő este és írta hogy "Most megyek aludni, pihend ki magad te is, és ha gondolod folytathatjuk holnap." mondtam hogy "Oké, majd írj vagy valami" Ez gáz hogy ezt írtam amúgy? :D

Na és akkor írta hogy oké, úgy lesz majd írok. De nagyon nem számítottam rá hogy tényleg fog. És írt másnap reggel nekem! Annyit írt hogy "Jó reggelt neked! :)" most akkor keresett engem? Érdekelhetem őt?


2013. okt. 20. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem keresett.
2013. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha netán megint rád írna. Kérdezd már meg tőle hogy akkor áll -e még a traktor gumis ajánlata. Köszi!
2013. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Van rá esély :) Sok sikert!14/L
2013. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert én ezt már valami jó jelnek fogtam fel hogy reggel írt nekem.

Akivel nem akarok beszélni annak nem írok másnap reggel. De amúgy tényleg nem is vártam volna hogy írjon reggel, tényleg nagyon meglepődtem hogy írt. Este is úgy voltam vele hogy na persze tuti nem fog írni.

2013. okt. 20. 15:57
 7/9 anonim ***** válasza:

És még azt mondják, hogy én bonyolítom túl a dolgokat... :D

Az a baj kérdező, hogy ebből semmi nem derül ki, nem tudni, hogy érdekled-e lehet, hogy igen. De 3 alkalomból még nem kéne ennyire túlkomplikálnod a dolgokat. Beszélgessetek tovább és majd lesz valahogy.

Ha tippelnem kellene akkor azt mondom érdekled.

2013. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nekem kell tippelnem, szerintem keresett téged.
2013. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Keresett, de még ne rendeld azért meg a menyasszonyi ruhát! Ez csak egy LEHETŐSÉG, amit el lehet szúrni könnyen, pl. taktikázással, túlagyalással, stb.

Most kb. annyi van, hogy szívesen megismerne, és HA jól alakulnak a dolgok, megvan a közös hullámhossz, akkor lehet belőle több is. Lehet, de nem biztos.

Add önmagad, adj neki finom jeleket, hogy van esélye, és alakul ez magától. De a pakliban benne van, hogy

1. az ismerkedés során kiderül, hogy nem jöttök be egymásnak, ezen nem kell kiakadni, van ilyen

2. ha elkezdesz taktikázni, azzal tuti elszúrod

2013. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!