Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak a szingli srácok (. )?

Hol vannak a szingli srácok (. )?

Figyelt kérdés

Úgy értem itt annyi magányos és megkeseredett nőutáló pasi kommentel folyamatosan az oldalon; a valóságban meg a legtöbb ismerősömnek barátnője van.


Komolyan nem tudom, a szingli pasik folyton a neten lógnak vagy mi, hogy nem látok egyet se élőben?

Vagy csak ennyire nem kezdeményeznek már manapság élőben?


2013. nov. 5. 20:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

a sok szingli egyetemista, tudtam h rejtőzködtök ti ;)


az itteni egyetemi ismerőseim többsége mind foglalt, vagy jól leplezik, hogy szinglik

2013. nov. 5. 21:29
 12/15 anonim ***** válasza:
Itt vagyok :)
2013. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság már nem annyira közvetlenek az emberek,hogy akár buszon megszólítsanak bárkit is,mert van aki tolakodásnak veszi.Csak egy példát mondok.Ha megnézed az idősebb embereket(60 felettiek),ők még szóba elegyednek a buszon,vagy az orvosi rendelőben,vagy bárhol egy idegennel,míg ha megnézed a fiatalabb korosztályokat,ők általában kussban ülnek/állnak mindenhol és könyvet olvasnak,vagy zenét hallgatnak,stb.

Aki általában olvas,vagy zenét hallgat,azt sugallja,hogy nem vevő arra,hogy megzavarják,vagy ismerkedjenek vele.

Mellesleg én is szingli vagyok,de nem sok mindent csinálok azon kívül,hogy el megyek dolgozni és délután hazajövök.Ilyen időben már nem érdemes kimozdulni.

Azt viszont nem tudom,hogy te hol lakhatsz,mert nem mindenki jár kézen fogva valakivel és senkinek sincs a homlokára nyomva a címke,hogy szingli,vagy sem.

2013. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nincs a homlokán senkinek sem persze; de én az ismerősi körömben tudom, kinek van kapcsolata, kinek nem, és nem idegenekkel akarok ismerkedni, hanem akiket már valamennyire ismerek is
2013. nov. 5. 21:59
 15/15 anonim válasza:
Délelött edzésem volt este 8 ig meg egyetemen voltam :D 24/F
2013. nov. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!