Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok, most vérkomolyan, mit...

Lanyok, most vérkomolyan, mit vártok el egy 28 éves és szinte örök szingli pasitol, ha kapcsolatot kezdtek egy ilyen sraccal, hogy milyen vagyoni tárgyai legyenek?

Figyelt kérdés
Holt komolyan kerdezem, nem azt, hogy jajj nekem az is jo ha szegeny a pasi. Ne àltassuk egymast, komolyan mondjatok meg a kemeny igazsagot.
2013. okt. 31. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem várok el semmit.
2013. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Tűzpiros Lambo, ötszintes kastély Svájcban a hegyek között.
2013. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert tele van màr a padlas az olyan valaszokkal, hogy az en pasim igenis szegeny es a szegeny srac a legjobb, csak az kell nekem. Na hogyne. . .A valo eletben meg sirva kerulik el az ilyen sracokat meg a ronda es szinten szegeny lanyok is, mert azt hiszik, nekik igenis jobb jàr, mert punciklval szulettek.
2013. okt. 31. 14:43
 4/12 A kérdező kommentje:
En pl ki nem allhatom magamat, hogy ennyi idosen oreg es szinte noname autom van, a velem egyidoseknek meg szinte mindnek fiatal 3-4 millios autoja van. Nekem erre nincs penzem.
2013. okt. 31. 14:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Spec ha nincs autod nem érdekel

Lakj külön a szülöktől

Albi vagy saját mindegy

Legyen annyi pénze h tudjon minden hónapban félre rakni

2013. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Totál őszintén? Legyen egy fix munkahelye. Ennyi...
2013. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
fix munkahely és külön lakás, nehogymár a szüleivel éljen 28 évesen...
2013. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen, egyezek az előttem hozzászólókkal. legyen munkahelye, és mindenképpen lakjon távol a szüleitől. vagy legyen egy lakása, ahol kettesben lehet vele lenni.
2013. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fix munkahely nincs a mai világban. Sehol és semmikor. Max olyan, hogy tartós. Viszont ha külön él a szüleitől és nem keres rosszul (nettó 140 ezer), akkor is ott kell hagynia az albiban jó esetben is havi 40-50 ezret, ha olcsó a szállás. Tehát ezzel is kalkulálni kell. Bár ha lesz a srácnak barátnője, akkor ez ugye megfeleződik.
2013. okt. 31. 16:41
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezt a fix munkahelyet annyira biztosra veszem, hogy nincsen, hogy unokatestvérem egy banknál dolgozott osztályvezetőként. Havi 500 ezres bér és minden év végen 2 milliós prémiumok. 11 évig dolgozott ott, a legmegbecsültebb volt. Aztán jött egy másik vezérigazgató és rögtön tisztogatást tartott, a fejeselnél kezdte, hogy az ő embereit rakja a helyükre. 1 év volt még újra munkát talált unokatesvérem, már ,,csak" 340 ezer nettót keres.
2013. okt. 31. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!