Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok, most vérkomolyan, mit...

Lanyok, most vérkomolyan, mit vártok el egy 28 éves és szinte örök szingli pasitol, ha kapcsolatot kezdtek egy ilyen sraccal, hogy milyen vagyoni tárgyai legyenek?

Figyelt kérdés
Holt komolyan kerdezem, nem azt, hogy jajj nekem az is jo ha szegeny a pasi. Ne àltassuk egymast, komolyan mondjatok meg a kemeny igazsagot.
2013. okt. 31. 14:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést, én fogalmaztam rosszul. A fix munkahelyet úgy értettem, hogy legyen rendes bejelentett munkahelye, ne pedig ilyen hébe-hóba szezonmunkásként dolgozzon, mint almaszedés meg kapálás.
2013. nov. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja és kedves kérdező, az első válaszoddal rohadtul nem értek egyet. Lehet, hogy neked eddig kizárólag csak rossz tapasztalataid voltak, de ne hasonlíts minden njkőt hozzájuk. Én igenis letojom, hogy a páromnak mennyi pénze van és magasról teszek rá, hogy ha több van neki, mint nekem. Ha elmentem bármelyik exemmel bárhová, egyszer ő fizetett, egyszer én. Tiltottam neki, hogy drága ajándékokat vegyen. Egy-egy szál virágot persze, hogy elfogadtam, egy tábla csokit... De mikor azzal jött nekem, hogy vesz egy szép cipőt, akkor azt mondtam köszönöm nem, majd én megveszem magamnak. Igen, elég ritka az ilyen tipusú nő manapság, de akkor sem kell általánosítani. Köszönöm...
2013. nov. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!