Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt szingli vas megyei...

Vannak itt szingli vas megyei lányok? 20/F

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 22:25
 1/5 vnas00000 ***** válasza:
szia Cica SP voltam!:)))
2013. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lehangolni, de ebben az kor csoportban azt vettem észre h lányok, akik nem szexuálisan kiéhezettek, tehát komoly kapcsolatot akarnak, azok nem nagyon vannak. De ha így konkrétan helyre is rákérdezel/említed még annyira sincs esélyed. Ha a valóságot egyéb okok miatt nem szereted ismerkedés céljából, akkor egyéb társkeresőket tudok ajánlani. Hidd el, tényleg alig vannak...
2013. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vasi lányok külön állatfajhoz tartoznak. Túlértékelik magukat, és felszínesek. Az ismeretségi köröm tele van ilyen lányokkal, akiknek senki nem kellett ebben a korban, most meg már ők nem kellenek senkinek.
2013. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hidd el én is komoly kapcsolatot szeretnék, és tudom h nem érdekel de van egy szabályom amíg nem szeretek szívből egy lányt addig nem fekszek le vele. Ezért már nem egyszer volt hogy dobtam vagy engem dobtak de nem tartom annak értelmét hogy megdugom és lelépek módon éljek.
2013. nov. 3. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Irj
2013. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!