Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol vannak a szingli srácok (. )?

Hol vannak a szingli srácok (. )?

Figyelt kérdés

Úgy értem itt annyi magányos és megkeseredett nőutáló pasi kommentel folyamatosan az oldalon; a valóságban meg a legtöbb ismerősömnek barátnője van.


Komolyan nem tudom, a szingli pasik folyton a neten lógnak vagy mi, hogy nem látok egyet se élőben?

Vagy csak ennyire nem kezdeményeznek már manapság élőben?


2013. nov. 5. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Mert a kezem nem panaszkodik, ha 5 perc után elmegyek és nem rinyál, mert nem mentem le elé a buszhoz.
2013. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én nem akarok szidni senkit, de a sok visszautasítástól most kicsit elment a kedvem és inkább itt lógok a gép előtt. Majd lesz máshogy :)

19F

2013. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 ASOT ***** válasza:
Hát én nem hiszem , hogy mindenki kézen fogva járna az édes kis párjával. Rengeteg embert látni az utcán üzletekben nap mint nap akik egyedül vannak. De lehet h te csak a párocskákat veszed észre.
2013. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Crood ***** válasza:
100%
Itt alapítottak klánt a gyakorin:DDD
2013. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Tess itt vagyok szingli pasi, délután egyetemen voltam, délelőtt meg a dolgom intéztem, most pedig falj fel béjbi :D


21F

2013. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Itt vagyok kedves kérdező sajnos 21 évesen egy ideje szingli vagyok.Személy szerint azért nem kedveményezek mert hiába néz ki jól egy lány valamiért nem fog meg benne semmi,lehet túl sokat hallom és tapasztalom sajnos,hogy a túlnyomó részük túl nagyképű,lenéző és flegma mert jól néz ki de egyébként ezen kívül semmit nem tud felmutatni.. :(
2013. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5-ig egyetemen voltam. Most itt vagyok.
2013. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Crood ***** válasza:
Mondom én:DDDDD
2013. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

20 és fél éves vagyok, soha sem volt még barátnőm.

Visszahúzódó természetű vagyok, alig van néhány ismerősöm. Ilyen egyszerű az oka, hogy nem látsz élőben.

2013. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Le szoktam ugrani a kocsmába is :D
2013. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!