Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszek még valaha is a régi?

Leszek még valaha is a régi?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk a barátnőmmel 2 év után. Ma nosztalgiáztam kicsit Facebook-on. Nézegettem a régi beszélgetéseimet a chat-en, és irigykedve olvastam régi önmagam beszélgetéseit. Milyen spontán, és kreatív voltam régen... ömlött belőlem a szöveg, és szinte minden lányt órákig le tudtam kötni ismeretlenbe. Most meg már azt sem tudom hogyan kezdhetnék bele. Olyan losernek érzem magam, pedig régen olyan jól ment, egyszerre több vasat tartottam a tűzbe :P Most meg már ne is mondjam...

Ennyire kiszipolyoztak volna 2 év alatt ? Vagy csak tudat alatt ennyire félek a visszautasítástól? Hova lett a régi én ??? 19/F



2013. nov. 4. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd itt megint belejössz. :D
2013. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó neked, te legalább belejöttél egyszer...:D
2013. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló van... teljesen eltűnt a kreativitásom :(
2013. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Béla. Te vagy az?
2013. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na igen. Valahogy én is így vagyok. De csak visszatér majd előbb-utóbb! Tessék eljárni társaságba!
2013. nov. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem is akarsz mást lekötni, mert szereted még?
2013. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát szeretem még az exem, de szeretnék már tovább lépni. Kicsit tartok az újrakezdéstől. Kár hogy nem lehet egyből komoly kapcsolatba bele ugrani, kihagyva az elejéről a formalitásokat :)
2013. nov. 5. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!