Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnétek ha MO újra a régi...

Szeretnétek ha MO újra a régi nagy MO lenne? Láttok erre esélyt valaha?

Figyelt kérdés
Bocs ha esetleg nem jó kategóriába tettem.
2013. okt. 1. 08:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem látok rá esélyt, és az etnikai határok is elég lenne.
2013. okt. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

nem, mert a régi nagy Magyarország egy feudális királyság volt


én jogállamban szeretnék élni

2013. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%

Igen, jó lenne, szeretném.

Nem, semmi esély nincs rá.

2013. okt. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem esélytelen. A mostani határok mindaddig fenn fognak állni amíg egy esetleges háborúban ellenfelekként néznénk szembe a környező országok valamelyikével. Erre pedig semmi esély sincs szerintem. Legalábbis remélem, hogy a konfliktusainkat értelmes emberek módjára meg tudjuk beszélni tárgyalóasztal mellett.

Illetve más kérdés, hogy ehhez nem kis katonai erőre is szükség lenne ami ugye nekünk nincs...

2013. okt. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Andizsuzsi ***** válasza:
nem, nem
2013. okt. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kellenek nekünk még kisebbségek? Nincs még elég belőlük? Kellenek ide románok, ukránok, szerbek, szlovákok, és további cigányok? Szerintem nincs szükségünk rájuk. Pedig ha "Nagy"-Magyarországot akarsz, annak vannak ilyen járulékos dolgai.
2013. okt. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert több kár lenne belőle, mint haszon.
2013. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
6-os! És az a több százezer magyar aki kivül rekedt és azóta is issza a levét, nem lenni nekik jobb?
2013. okt. 1. 10:34
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A többszázezer magyar egy nagy része nem is kér belőlünk, csak ezt szokás elhallgatni nagy-magyarországos berkekben, mint a bűnözők etnikumát rendőri berkekben. Mennyivel lenne "jogosabb" többszézezer más országbeli állampolgárt Magyarországhoz csatolni?
2013. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

3-as vagyok!

Most mi nem tetszett? Az, hogy igen, szeretném, ha visszakapnánk az elcsatolt területeket?

Vagy az nem tetszett, hogy "reálisan" nézve a dolgokat, semmi esély arra, hogy valaha is visszakapjuk?


Vagy csak úgy nyomkodjuk azokat a q.urva kezecskéket össze-vissza, ész nélkül, ahogy esik, úgy puffan módon?

2013. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!