Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Szerintetek ciki, ha...

Fiúk! Szerintetek ciki, ha egy lánynak nincsenek barátnői, nem jár bulizni?

Figyelt kérdés

A barátnőket úgy értem,hogy akivel összeülnek,átmennek egymáshoz csacsogni,elmennek vásárolgatni,bulizni.

A korombeli lányok csak úgy töltik fel minden szombaton a bulizós képeket ,ahol 10 csak együtt bulizik,de nekem nincs ilyen társaságom :(

Bulizni meg nem járok,mivel félek és nem is vágyom rá.

A nővéremmel nagyon jó a kapcsolatunk,mivel mindent meg tudunk beszélni és vele tudok a legjobbakat röhögni :D


Most őszi szünetem van és egész nap itthon ülök,elvagyok itthon,kutyázok,takaritgatok,edzeni járok.


A korombeli srácok szerintem vagyis én úgy érzem,hogy bénának tartanak emiatt..


18 éves vagyok.


2013. okt. 30. 08:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A mai Y tarsadalom egyik hatranya ez. A "minden hetvegen elmegyek egy buliba, valami k*rv*s ruhaban es addig iszom, mig a sajat hanyasomban hempergek es barkivel lefekszem" stilus. Ez valamilyen szanalmas, gyenge eletmod szerintem. Ne valtozz meg, jo vagy igy!
2013. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szard le, én is valami Naruto játékkal játszok egész szünet alatt, pedig sosem néztem az animét... Amúgy egész jó. :D Mondjuk múlt héten voltam bulizni, de a szünet alatt nem kéne.
2013. okt. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
NEHOGY MEGVÁLTOZZ!!
2013. okt. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát az egy dolog, hogy ilyen vagy, de hol szeretnéd, hogy megtaláljanak a srácok? otthon ülve szóljon ayád hogy most kopogtatott a szőke herceg?
2013. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 zotanbro ***** válasza:
toltsd le a League of Legendset es jatsz vele :D amugy szerintem nem ciki :D
2013. okt. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne az?Nekem sincsenek barátaim,akikkel mindig be kéne rúgni,meg blabla.Néha amikor van időm és kedvem eljárok haverokkal ide-oda és ennyi. Tudok főzni,takarítani,nekem is van egy kutyám itthon és egyetemre tanulok nagyon sokat.:)

22/F

2013. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"A korombeli srácok szerintem vagyis én úgy érzem,hogy bénának tartanak emiatt.."

Kérlek NE általánosíts!!!

Szerintem nem ciki!! Legalább nem vagy olyan fajta lány aki minden hétvégén összeszed magának 10 pasit és azoknak a farkát .......


"Most őszi szünetem van és egész nap itthon ülök,elvagyok itthon,kutyázok,"

Ez a rész megvan nekem is.. :/

NE VÁLTOZZ MEG! :)


"Bulizni meg nem járok,mivel félek"

Mitől félsz? o.o


Amúgy szerintem hasonló vagyok csak fiúban :D De egyáltalán nem ciki hogy ilyen vagy ;)


17/F

2013. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki , sőt előnyös!!!
2013. okt. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hetente többször is eljárok általában, nem szeretek otthon lenni. Ennek ellenére mégsem tekintelek "ciki"nek, egyáltalán. Ha barátnőm lennél, vagy ismernénk egymást, abban az esetben sem volna zavaró és taszító. Ilyen miatt felesleges görcsölnöd. Ismerkedj bátran, talán majd a barátod lesz a bulizós társaságod, aki mellett nem kell félned. :) 20/f
2013. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez nem cika, hanem abnormális. Nem kell minden hèten elmenni ès berúgni, de az sem normális, amikor valaki kèptelen batátokat szerezni. Ott már azèrt pszichès vagy szociológiai gondok vannak, de inkább mindlettö.
2013. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!