Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A korkülönbségnek lehetnek...

A korkülönbségnek lehetnek hátrányai?

Figyelt kérdés

Van egy kilencedikes fiú, akivel tök jól elbeszélgetek. Általában Ő ír nekem, és mindig rendes velem. Barátnőim mondták, hogy mikor nem látom FIGYEL (többször odanéz rám, aztán elkapja a tekintetét)... Suliban is ha lát megvár és beszélgetünk amíg lehet. Gondolom ez akkor erős jele annak, hogy tetszek neki. :) Azt hiszem nekem is tetszik, HATÁROZOTTAN olyan fiú, akivel mutatkoznék nyilvánosan. A bibi az, hogy Ő csupán 14 éves, míg én 16... Szerintetek ez baj? Mert nekem még egy barátom se volt, tehát biztos nem maradt le tőlem, és ez fordítva is így van...

Segítsetek! Nem akarok elrontani semmit



2013. okt. 29. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
2 év miért lenne baj? :D
2013. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem gaz foleg ha teged nem zavar. En az oszintet megmondom hogy en nem szeretem ha ennyire fiatalabb a pasi max fel ev ami belefer.

De mondom ezen ne ragodj es foleg ha bejon meg minden ne mar a szamon muljon h mennyi a kulonbseg.

2013. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat :)
2013. okt. 29. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!