Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Neten ismerkedés, előnyei/hátr...

Neten ismerkedés, előnyei/hátrányai?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valakinek van tapasztalata, egy hosszabb netes ismerkedés utáni találkozóról?


Pl. hogy sült el, mi lett belőle?


Egy nagyon szimpatikus embert ismertem meg, soha nem kötődtem még senkihez ennyire, mondhatni. Úgy tűnik, Ő az, akiről mindig is álmodtam. Ez az állapot egyelőre (neten keresztül) kölcsönös. Az is kész csoda, hogy pont egy ilyen kivételes embert ismertem meg.


Pozitív/negatív végkifejlet egyaránt érdekel.


(Részletesen kifejtve)


Köszi előre is mindenki válaszát.


2013. jún. 22. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet szerintem általánosítani, mert sok minden múlik azon, hogy mennyire őszinték egymáshoz a felek (meg önmagukhoz), milyen mélységekbe megy az ismerkedés, mennyire tudtok olvasni a sorok között.

Én elég jó emberismerőnek tartom magam, eddig még mindig azt "kaptam", amit vártam. De hogy valóban működik-e a dolog, az csakis élőben derül ki. :)

2013. jún. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
távolság a hátránya.
2013. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt pár hónapja, mint amit te leírtál, aztán kiderült, hogy a pasi élőben jellemre tök más, mint amilyennek neten megismertem... Úgyhogy semmi nem lett belőle. Én azért azt javaslom, hogy minél előbb találkozzatok, mert akkor nagyobbat fogtok koppanni, ha már többet éreztek egymás iránt és akkor jöttök rá h nem stimmel a kémia... Nagyobb lesz úgy a csalódás.
2013. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát tapasztalat van, de egy igazán komoly volt eddig, ott viszont pár napos ismerkedés, találkozás, szex volt a menetrend. De aztán jóval több lett sima szexkapcsolatnál.

De előre nem lehet megjósolni, tégy egy próbát;)

2013. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalatom hogy sok lány csak az összetört önbecsülését hejreállitani jár föl a párkeresőre, nem párt keresni.
2013. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előny hogy rövid idő alatt nagyon sok embert van lehetőséged megismrni, angy a választék.

Hátrány hoyg élőben dől el minden és ezt el kell fogadni amig nem volt személyes tali semmibe nem szabad beleélni magadat.

Nekem volt több hossazbb rövidebb kapcsolatom a netről és kb 40-50 rossz randim is. AZtán a férjemet is a neten ismertem meg. Ismerek több házaspárt aki szintén netejn ismerkedett meg. A lényeg hogy nem szabad feladni pár rossz után az esélyt meg kell adni és sokkal több lehetőséged van a neten mitn bárhol máshol. 29/N

2013. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!