Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hosszabb ideje látok egy...

Hosszabb ideje látok egy lányt a buszon, aki nagyon megtetszett. Hogyan szólíthatnám meg?

Figyelt kérdés
Évzáróra ugyanakkor mentünk elég sokat álltunk az állomáson nem távol egymástól, és észrevettem, hogy többször is egymásra néztünk, és kerestük egymás tekintetét. Elterveztem már többször hogy megszólítom, de fogalmam sincs milyen indokkal. Amikor meg kéne tenni, soha nincs elég merszem. Egyébként a lány 18-19 éves, kedvesnek tűnik, bár beszélgetni nem igazán láttam senkivel, csak telefonon.

2013. jún. 22. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

ha leközelebb látod szólj neki.

-hé te ott!!igen te!gyere csak ide az anyád úristenit!


ezután beszélgess vele ha meg nem akar verd meg!

2013. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Írd ki a pólódra :D

Ha nem mered megszólítani,akkor jó lesz ez,mert csak nem fogod inad hasadtában levenni azt :D

2013. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Marci85 válasza:
Szia, Te is ezen a buszon utazol! Ha van humora venni fogja, vagy csak szimplán hülyének néz.
2013. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy szabad-e a mellette lévő hely. Aztán ha odaültél, akkor már megkérdezheted, hogy melyik suliba jár, hova megy éppen... a többi meg majd alakul :)
2013. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
legfontosabb, hogy minél előbb tedd meg. én elszalasztottam és nem láttam a leányzót 1,5 hónapja :(
2013. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
18%
miért ilyen szánalmasak a férfiak? mitől félsz? hogy megmondod neki, hogy tetszik, aztán tökön rúg?
2013. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az hogy mitől félek, nagyon egyszerű. Amitől mindenki. Visszautasítástól?
2013. jún. 22. 21:52
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Attól nem kell félni... Kockázat nélkül hogy szeretnél jutalmat?
2013. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha valamelyik srac beszelgetest kezdemenyezne a buszon. Tedd csak meg nyugodtan. :) Sok szerencset. :)
2013. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy "Már többször láttalak itt, hová utazol? Csak nem egy suliba járunk véletlenül?" Vagy valami hasonló.
2013. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!