Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hosszabb ideje látok egy...

Hosszabb ideje látok egy lányt a buszon, aki nagyon megtetszett. Hogyan szólíthatnám meg?

Figyelt kérdés
Évzáróra ugyanakkor mentünk elég sokat álltunk az állomáson nem távol egymástól, és észrevettem, hogy többször is egymásra néztünk, és kerestük egymás tekintetét. Elterveztem már többször hogy megszólítom, de fogalmam sincs milyen indokkal. Amikor meg kéne tenni, soha nincs elég merszem. Egyébként a lány 18-19 éves, kedvesnek tűnik, bár beszélgetni nem igazán láttam senkivel, csak telefonon.

2013. jún. 22. 21:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem lehet előre tudni, hogy a másik hogyan fog reagálni, hiszen azért mégiscsak egy vadidegenhez kell odamenni. Nyilván kockáztatni kellene, de ez nem ilyen egyszerű. Vannak olyan emberek, akikben eleve kevés a bátorság, és nem csak a másik nemmel kapcsolatban. Sajnos így vagyok ezzel én magam is. Az ilyen emberek érzékenyek is mások reakciójára, és nem vállalják egy esetleges bunkó elutasításnak a kockázatát.

Aztán vannak olyanok is, akiknek a sok kudarctól, sikertelenségtől megy el a bátorságuk. Én nemcsak az első lépéstól félek, hanem attól is, hogy ha nem utasítana el, akkor mit mondjak neki utána, hogy az érdeklődése, és a folyamatos kommunikáció fennmaradjon. Ha meg is merném tenni az első lépést, utána egy pár kérdés után valószínűleg elakadnék. Meg még attól is tartok, hogy véletlenül valamilyen hülyeséget, rossz dolgot mondanék.

Az is számít, hogy a másik fél mennyire veszi ki a részét, tehát hogy ő is kérdez-e, mert ez nagyon fontos dolog.

2013. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy "te ilyenkor merre méssz?" Aztán ha nem tudod mit mondj vágj hülye fejet és azt mondd hogy "Naa... jól van", hogy elég könnyen leessen neki, hogy úgy akarsz ismerkedni vele. Legalább megpróbálod. Hülyének csak nem néz, de legalább egyértelműen látja a szándékot.
2013. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Én egy agyonhajszolt fiatalember vagyok, tipp: legyél vicces és kretén! Eskü veszik a lapot, az a legjobb...:D

Kár lenne egyből a vallási hovatartozásról, gyerekvállalásról beszélni, iskoláról és az év végi átlagáról és életcéljairól... Hidd el ő is észreveszi hogy ez uncsi, fars lehetsz és unalmas.

Az első beszélgetésre sosem fog emlékezni, csak arra hogy mit érzett akkor, jól érezte magát és csak rötyögött rajtad vagy befeszülve igyekezett szóra bírni stb.

Menj oda, "szia, tisztázzuk még az elején hogy be vagyok szarva és folyik a meleg hugy a lábszáramon hogy megszólítottalak ezért legalább tettesd hogy érdekellek hogy ne égjek be ennél is jobban... hogy hívnak? Régóta nézegettelek blablablkabla"

Hidd el hogy a szar duma ellenére jó kedve lenne tőled és ez megpecsételné a dolgot.:D

2013. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
15%
Ha már először nem tudsz neki mit mondani, később mégis mit fogsz vele kezdeni? Szerintem hagyd a fenébe. Megkíméled magadat is a csalódástól és a leégéstől + Őt is egy nyomi sráctól.
2013. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia! Szeretnél egyedülálló anyuka lenni?
2013. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az eddigieknek köszönöm, különösen az utolsó két orknak.
2013. jún. 24. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!