Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Néhány hete megtetszett egy...

Néhány hete megtetszett egy fiú de van csaja és ma meg kiderült hogy egy osztálytársamnak tetszem aki am az exem és most nemtom mit csináljak?

Figyelt kérdés
fogalmam sincs mit tegyek aki nekem tetszik az rám se néz viszont a másik meg nagyon sokat és nagyon zavarban vagyok miatta pedig má több mint 1 éve szakítottunk lehet hogy még szeretem??

2013. jún. 11. 16:07
 1/4 anonim válasza:
Feküdj le azzal aki tetszik és utána majd rád fog nézni :P
2013. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha te se tudod, mit érzel, mi mégis honnan tudjuk??

Esküszöm nem értem, hogy nem tudhatja valaki, hogy szerelmes-e valakibe? Hogy nem lehet azt észrevenni?

A pasit meg hagyd békén ha van kapcsolata.

2013. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
először is jóval 18 alatt vagyok másodszor pedig remélem majd te is megérzed milyen amikor má azt se tudod mit érzel és nem tudja hogy tetszik nekem és én nem is vagyok olyan zaklatós
2013. jún. 11. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem idegeneket fogok kérdezgetni :D ha én magam nem tudom, mit érzek, akkor a jóisten se.

Nem vagy zaklatós? Oké, ez jó!

Akkor mi is a kérdés? Egyik részére rajtad kívül senki nem tud válaszolni, a másik meg elég meddő, ha nem akarsz ráhajtani, akkor értelemszerűen semmit ne tegyél.

2013. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!