Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártok/jártatok már osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártok/jártatok már osztálytárssal? Előnyei? Hátrányai?

Figyelt kérdés
kérlek ne írjátok azt, hogy osztálytárssal soha, mert az érzéseknek nem lehet parancsolni! :)
2013. jún. 26. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Én jártam és ha megkérted ha nem osztálytárssal soha ... Bármilyen érzéseid vannak garantálom hogy elbaszódik.
2013. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
miért, mi volt a baj?
2013. jún. 26. 11:19
 3/15 anonim ***** válasza:
Sok minden ..
2013. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség... "érzéseknek nem lehet parancsolni" ez egy hülyeség amit az szült hogy elhitetjük magunkal hogy azzal az X valakivel minden remek. Ez kérem hülyeség. Azért hitetjük el magunkal mert bennünk van az az érzés, hogy mi majd meg tudjuk változtatni. Erre is van/volt precedens de nagyon ismétlem NAGYON kicsi az esélye.


De hogy a kérdésedre válaszoljak:

Nem mondo mazt, hogy soha nem fordult volna olyan elő, hogy elgondolkodjak ezen. De X éve kinőttem az iskolából ezért mostmár joggal mondhatom, hogy nem is fog elöfordulni és mostmár baromira nem tartom jó ötletnek. Mert szerelemt és üzletet összekötni felelőtlen amatőr cselekedet ez esetben az üzletet helyettesitsük az osztályal.

Ha a partnered ott lóg a nyakadon mert ott lóg akkro ez sokkal jobban befolyásolhatja a tanulmányi eredményt. A tanárok jobban odafigyelnek rátok "hát mert szerelmesek" alapon. ez mellet mindenröl tud látja mikor szenvedsz a felelésnél és még sorolhatnám a negativ dolgokat.

Ebben a témában az egyetlen pozitívumként azt tudom mondani neked, hogy velem ilyen nem fordult elő és igy utolag rohadtul örülök neki.

2013. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
én is összejöttem osztálytársammal...azóta a feleségem. :)
2013. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ma 11:26

A kivételek erősitik a szabályt mindemellet gratulálok nektek. :) De gondolom nem akkor jöttetek össze mikor még osztálytársak voltatok csak utána... vagy nem?

2013. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én igen. Azt hittem sikerült túl tennem magam rajta, de úgyse lesz soha közömbös. Idegesítene, ha más pasival látnám, ezért inkább bepróbálkozok. Sok lehetőséget hagytam már ki pont ilyen jellegű okok miatt, hogy osztálytárs, és utólag mindig megbántam hogy nem adtam magunknak esélyt. Nem lehet előre tudni hogy mi lesz.
2013. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én most leszek végzős, és egy osztálytársammal járok. Eddig működik. Az biztos, hogy ha szakítanánk az szar lenne. Egyébként mi szünetekben ritkán vonulunk el kettesben, inkább a többiekkel vagyunk, és igyekszünk vágyainkat a sulin kívül kiélni. Szerintem az, hogy vágysz rá, lehet, jobban eltereli a figyelmedet a tanulásról, mint ha párodként a közeledben lenne. De ezt neked kell érezni:) Szerintem manapság olyan nagy dolog találni valakit, nehéz az ismerkedés. ÉS örülni kell, ha valakivel jól érzed magad, nem lehet kifogás, hogy osztály(munka)társak vagytok.
2013. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
:D Érdekes helyzet. Nagyon jóban voltam o.társammal, találkoztunk(persze azért, hogy összejöjjünk:D), ez egy vasárnap este volt. Hétfő délután dobtam szegényt. Bírtuk egymást, de a mindennapos találkozások nekem már egy nap alatt "sokká" váltak. Utána egyébként még jó egy hónapig találkozgattunk, smároltunk, beszélgettünk, és azok nagyon szép emlékek. A jó viszonyunk meg is maradt máig. :) Örülök, hogy ilyen tiszavirág életű volt ez a kapcsolat, már ha lehet annak nevezni, mert így nem romlott el a viszonyunk! Egyébként pedig nagyon nem ajánlom más osztálytársaim példáját tekintve!
2013. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Prof. Shevy



11.ben jöttünk össze. hozzá kell tennem h az osztalyban 33 voltunk abból 3 an voltunk fiúk. :)

2013. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!