Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Roma pasik! Vélemény a Magyar...

Roma pasik! Vélemény a Magyar csajokrol?

Figyelt kérdés
;)
2013. okt. 29. 11:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó lenne, de attól még a cigányok 99%-a ugyanolyan marad. Értsd már meg végre, hogy egy olyan embernek akinek éveken keresztül keserítették az életét, soha nem fog megbocsátani nekik, mert van egy cigány az ezerből aki becsületesen dolgozik.
2013. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:

# 61


értelek, tudom....hiába cigány vagyok én is, nekem is rengeteg gondom volt már a "fajtámmal" nem egyszer nem kétszer kiraboltak, még a cipőmet is lelopták a lábamról egyszer és tudom, hogy nehéz megbocsátani, sőt lehetetlen mert igaz, bevallom bennem is van némi gyűlölet a fajtám iránt, de ellent tudok mondani nekik és még mindig kitudom mondani fennhangon azt, hogy én igenis cigány vagyok.

Majd ha elfogod tudni fogadni őket, ha már nem fogod gyűlölni őket......na akkor....eljutsz majd oda ahova én.......megbocsátasz minden tettüket és ezáltal több leszel szellemben, lélekben és testben.


De nem kérem.....sőt ne is gondolkozz el ezen, majd érezni fogod, hogy mikor kell változnod, lehet soha nem jön el...lehet soha nem változol meg és mindörökké utálni fogod őket, nem baj, ez így jó, de ha esetleg nyomot hagy benned ez az iromány teljesen mindegy most vagy 10-20-30 év múlva és megpróbálsz túllátni lopáson és erőszakon, na akkor majd érteni és érteni fogod.

2013. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
*érezni
2013. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:

" Legújabb kutatások szerint lehet, hogy annak idején keveredtek a japánokkal, mongolokkal és nem tudom, ez csak feltevés, de szerintem a japánok miatt van bennük a fajgyűlölet."


Ennél nagyobb hülyeséget is rég olvastam ... A magyarokat genetikailag inkább germán és szláv keveréknépnek lehetne mondani, semmi köze nincs a japánokhoz . A rasszizmus meg egy olyan tulajdonság, ami genetikailag mindenkiben benne van, ezt a majmoknál is megfigyelték . Ez egy óriási tévhit, hogy csak a fehér ember idegengyűlölő, nézd már meg mi van Kínába, Izraelbe vagy az araboknál . Nekem például semmi bajom nincs a japánokkal, de nem szeretném ha a szomszédom lenne . Mindenki a saját környezetében érzi jól magát, nem kell ezt túlragozni ...

2013. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:

# 64 én se nagyon hiszek ebbe!!!!!!!!!!!!!!

pár iqninja írta akik még azt is valahonnan "kikutatták", hogy a cigóknak még a vérük is más.

2013. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
Fuuuu de sok nyonorek paraszt van -.-" . A ciganyok kulomboznek mint ti is de akor se kell eliteni oket nem mind egyforma talan ha ismernetek 2fele ciganyt akor mar nem igy gondolnatok de te csak itelkeztek itt nagy semmire.
2013. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
65# tenleg nem hiszem atol meg h te faj gyulolo vagy olyant ne allits ami nem igaz !!!!
2013. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
Érzelmileg annyira sohasem utáltam őket, inkább csak értelmileg fogtam fel hogy milyenek. Ezek után sem fogok változtatni az álláspontomon valószínűleg, ha meglátok egy cigányt nyilván óvatosabban bánok vele, mert tudom hogy nagy részük milyen. Ez nyilván nem teremt kellemes helyzetet a becsületes cigányok számára, de sajnos ez van. Erről elsősörbam a cigányság tehet, nem az én hibám hogy a nagy többségük ilyen, ha sikerülne számmottevő javulást elérni, akkor az emberek viszonyulása is megváltoza az irányukban.
2013. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
Egyébként a magyarokban tényleg van némi mongoloid elem, ezt kár tagadni. Az ősidőkben volt némi keveredés, de ez alig-alig észrevehető már, leginkább Magyarország középső részén található még ilyen genetikumú magyar.
2013. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
Ideje fel vilagositanom titeket h milyenek is vagyunk sokan azt hiszitek h segelybol elunk gyilkolunk tizen evesen terhesek leszunk keruljuk a sulit hat ez nem igy van hozom az en peldaimat szerencsere anyam es apamnak van munkahelye havi 300ezer van a haznal , 4es atlagom van szuz vok es nem fogok soha senki megolni !!!!!!
2013. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!