Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Roma pasik! Vélemény a Magyar...

Roma pasik! Vélemény a Magyar csajokrol?

Figyelt kérdés
;)
2013. okt. 29. 11:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
0%
Anyadal szorakoz nem ismersz szoval nem tudod h milyen vok hiaba vok felig cigany magyarnak nezek ki akarkit meg kerdeznek nem lacik h az vok de kulombb vok nalatok !!!!!!!
2013. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
97%
Hát igen sokkal jobbak az ingyenélésben, lopásban, rablásban, késelésben, öregezésben, kötekedésben, zsarolásban és a bűnözés egyéb formáiban. Kár lenne tagadni :)
2013. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
100%

"B****i parasztok atol h elitelitek oket 100szor jobbak es kulombek mint ti !!!!!!"


Lopásban biztos jobbak, az 100%.

2013. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
0%
Hat igen latszik h tvnek hisztek de ha ez igy lenne akor mar en a javitoban lenek reg de nem ott vok , azt ala irom h vanak olyanok is de vanak normalis ciganyok is es adig amig nem ismersz minden adig ne itelkez
2013. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
100%

Anyadal szorakoz nem ismersz szoval nem tudod h milyen vok hiaba vok felig cigany magyarnak nezek ki akarkit meg kerdeznek nem lacik h az vok de kulombb vok nalatok !!!!!!


magyarra fordítás:

Anyáddal szórakozz, nem ismersz, szóval nem tudod, hogy milyen vagyok. Hiába vagyok félig cigány, magyarnak látszom. Én különb vagyok nálatok.

2013. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tv-nek? Olyan településen nőttem fel, ahol az emberek több mint egyharmada cigány. Szerinted van olyan gyerekkori barátom vagy tőlem fiatalabb rokonom, akit legalább egyszer ne inzultáltak volna a cigányok? Eltaláltad, nincs. Rühellem a fajtátokat.
2013. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
100%
100 cigányból 1 normális. Magyaroknál ennél sokkal de sokkal jobb az arány, úgyhogy kár a gőzért. Magyar lányok 13 évesen a helyesírás alapjaival tisztában vannak és tudnak illedelmesen beszélni, ez rólad nem mondható el, úgyhogy újfent sikerült bizonyítanod hogy milyenek a cigányok.
2013. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:

Angyalom, épp ellenkezőleg. Több negatív dolgot tapasztaltam velük szemben a 20 évem alatt, mint amennyit a TV-ben láttam.

Általános iskolás korom óta utálom őket, volt ott 2-3 cigány, aki végiglopta az egész iskolát. Valamint voltak olyan erkölcsösek, hogy mikor már rendőrséget hívtak ki rájuk, bevallottak mindent.

Ennyit a fajtádról.

2013. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:

Hat igen latszik h tvnek hisztek de ha ez igy lenne akor mar en a javitoban lenek reg de nem ott vok , azt ala irom h vanak olyanok is de vanak normalis ciganyok is es adig amig nem ismersz minden adig ne itelkez


magyarra fordítás:

Látszik, hogy itt mindenki a TV-nek hisz. Ha minden úgy lenne, ahogyan ott állítják, akkor én már javítóintézetben lennék, de mégis itt vagyok. Azt belátom, hogy vannak bűnöző cigányok, de vannak normálisak is, és amíg nem ismered mindet, ne ítélkezz.

2013. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
Az mar a te gondod ha nem tod meg vedeni magad igy jartal . En felig magyar felig cigyany vok de utalaom ha elitelik az egyik szarmazasomat hisz 2fele cigany letezik van aki egy rohadek p***cs es van akinek arany szive van ... Amig nem ismered egyiket sem ne alkols velemenyt !!!!!
2013. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!