Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Roma pasik! Vélemény a Magyar...

Roma pasik! Vélemény a Magyar csajokrol?

Figyelt kérdés
;)
2013. okt. 29. 11:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
100%
A fajtád saját magát utáltatja meg a fehér emberekkel, magyarokkal, okot is ad rá, mert egy szar.házi, semmirekellő népcsoport. Az előtt én sem ítélkeztem minden cigányról, azt hittem vannak normálisak. Később kiderült, azok is ugyan olyan szar.rágók, mint az összes többi, ezeknek a vérükben van, egyik sem különb. Látszik, hogy egy alomból valók vagytok.
2013. okt. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
2013. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:

31: Mi az, hogy ha nem tudod megvédeni magad, így jártál? Annak idején a 9 éves öcsémet három 14-15 éves cigány seggarc verte meg, mert éppen olyan kedvük volt. Az más kérdés, hogy utána az én gyerekkori haverjaimnak milyen kedvük volt...:)


Írni nem tudsz, de vered itt magad. Remélem kipusztulsz a fajtáddal együtt.:D

2013. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
51%
Tudod ha az ocsed ilyen mulya en meg tudtam magam vedeni a nalam 3-4evel idosebbek elen lany letemre o meg nem ez szanalom!!!!!!
2013. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
Rendben, ha legközelebb 13 éves cigány lányok/fiúk kerülnek elém akkor összeverem őket, és az ő bajuk lesz hogy nem tudták megvédeni magukat. Ez így jó lesz?
2013. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:

"Tudod ha az ocsed ilyen mulya en meg tudtam magam vedeni a nalam 3-4evel idosebbek elen lany letemre o meg nem ez szanalom!!!!!!"


Te milyen primitív vagy ...

2013. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
Felolem azt csinalsz amit akarsz le******m magasrol de ha bandastol menek utana ead utana ne sirj !!!!
2013. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:

Látod, és ezért született a Magyar Gárda, hogy megvédjük magunkat a vadászó cigánybandáktól. És hát nyilván mi vagyunk a szemét nyilasfasiszta rasszista magyarok.

Ilyen felfogással inkább takarodjatok az országból, aztán verjétek meg öldossétek egymást a dzsungelben mint az állatok.

2013. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
18%

Sok szájkaratés trollkodik egy 13 éves fél-cigány lánnyal.

Kemények vagytok! :)

Miért rajta élitek ki a tróger cigányok okozta sérelmeiteket? Nem ő verte meg valamelyikőtök öccsét, nem ő lop, nem ő köt beléd, hanem a gyökér cigány, de gyökerek vannak fehérek, ázsiaiak négerek, kutyák macskák tyúkok közt is. Ti meg itt vergődtök. Az utálkozás az nagyon megy, tipikus magyar vonás. De jó is hogy csak félig vagyok magyar, félig norvég.

2013. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
Hu de nagyot mondtal ... Takarodj te oda en jol meg vok itt es csak azert nem lepek le mert egy hulye f*****kalap itt dirigal nekem
2013. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!