Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Roma pasik! Vélemény a Magyar...

Roma pasik! Vélemény a Magyar csajokrol?

Figyelt kérdés
;)
2013. okt. 29. 11:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
48%

Az nem ok nélkül történt, hanem azért mert nem akarták bemondani a tévében a tüntetők követeléseit, csakúgy mint 1956-ban(ott a rádióban).

A cigányok csupán szórakozásból vagy haszonszerzési vágyból vernek és ölnek meg embereket évente többszáz, ha nem ezer esetben.

2013. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
38%
Erdekes h engem csesztetek kozben en csak ki alok a velemenyemert mert nem monden ember egyforma ezt meg a hulye is tudja .
2013. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:

52-es. Ez nem úgy megy, hogy odamész, és olvassanak be akármit, mert te adófizető vagy. Az a TV nem a tied, hanem a demokratikusan megválasztott kormányé. Nem tetszik az aktuális vezetés? Azt sajnos te is megválasztottad, még ha az ellenzékre is szavazol, mivel a szavazás tényével elfogadod ha a másik nyer. És ha ő nyer akkor az a te kormányod is, nem csak az lehet akire szavazol. Ennél fogva az aktuális vezetőséget te is felhatalmazod arra, hogy a nevedben eljárjon. És ők nem akarták beolvasni. Meg mit is kellett volna? Hogy a Fradi kerüljön vissza politikai segítséggel az NB I-be, mert olyan falábú bénák voltak, hogy kiesett??? Mert ez is ott volt a papíron. LOL

Na erről ennyit.

Magyar ember egy dolgot tud. Bárhol a világban a másikat fikázni, a másiknak keresztbe tenni, ha kárt szenved azt keresni, hogy a másiknak volt e nagyobb, hogy azzal nyugtassa meg magát, hogy neki nem olyan szar, tehát csak a negatív áskálódás megy. Összefogni egy sem tud.

Ha ettől cigányország leszünk akkor azok leszünk, mert ők legalább képesek összefogni. És tudod mit? Akkor inkább leszek cigány-norvég, és nem magyar. :P

2013. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:

51# Ez a lány sokkal szebb :


[link]

2013. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
Valami rettenetes ocsmány arca van a kreol bőrű lánynak. Nem tudom hogy cigány-e egyáltalán.
2013. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
fu atol h meg ugy nez ki nem bizti h az +nem tudod milyen is valojaban belurol
2013. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
54# A Fradiról jobb lenne leszállni, mert azt se tudod mit beszélsz . Milyen politikai segítség ?! Egy angol befektető vette meg anno, köze nem volt hozzá a magyar államhoz . És ezerszer többet ér, mint akármilyen más csapat a világon, mert a Ferencváros a nemzet csapata, és egy olyan országot se tudsz mondani ahol egy focicsapat ennyire kiemelkedne a szurkolók között !! Inkább menjél vissza Norvégiába halat enni ...
2013. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
Pusztalt p********k mindenkinek meg van a maga velemenye es ha aban valami nem tetszik mar is bele kell kotnotok azert mert te neked mas a velemenyed
2013. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
Nem folytatódik a magyar-antimagyar küzdelem?
2013. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:

Na én is írok már egy sort.


Én félig cigány vagyok, beszélem a cigány nyelvet és kb tudom a szokásokat, ennyi, se több se kevesebb. Tudom, hogy minden magyarban ott van a gyűlölet mások iránt, nem hiába a magyar a legszomorúbb nemzet a világon, nem hiába a magyar az aki nem tud örülni senkinek és semminek és igen, sírva vigad a magyar, mert amikor boldogok még akkor is csak sírnak, ez van, bennük van a génjükben a vérükben az a igazi fajgyűlölet amivel megkülönböztetik egymást. Legújabb kutatások szerint lehet, hogy annak idején keveredtek a japánokkal, mongolokkal és nem tudom, ez csak feltevés, de szerintem a japánok miatt van bennük a fajgyűlölet. Egy japán ember nem csak az európait ítéli el, hanem az egész ázsiai régió összes nemzetét, egy japán csak japánban bízik és csak is japán embert vesz "emberszámba" könnyen meglehet, hogy ez a gén amik a japánokban van, valahogy kiütött a magyarokon is, nem tudni, ez csak feltevés, még egyszer írom "feltevés". De az, hogy ti magyarok elítéltek minden cigányt, legyen az jó vagy ossz az, hogy ti elítélitek őket az, hogy inkább rágalmazzátok őket mintsem átéreznétek azt amibe belekellet, hogy szülessenek az, hogy nem veszitek őket emberszámba az, hogy kiközösítitek őket stb...sorolhatnám még, de az már persze tészta, hogy mi cigányok és ti magyarok egy országban élünk és ahelyett, hogy vádaskodtok elmúlt dolgok felett és ahelyett, hogy még MINDIG KERESITEK MÁS SZEMÉBEN A SZÁLKÁT, MIKÖZBEN A TIETEKBEN GERENDA VAN azzal már saját magatokról állítotok ki szegénységi bizonyítványt. Megvannak a kulturális tényezői egyes dolgoknak mindenki hibás, ti is, mi is, de őszintén valljuk be, nem húzódik már túlságosan régóta ez a "rivalizáló" nem kellene elfelejteni a rossz dolgokat, nem kellene inkább előre tekinteni és megpróbálni normálisan élni, tudom én, hogy vannak olyan cigányok akik lopnak, csalnak, hazudnak, ölnek, igen vannak ez tény és való, de ott vannak azok is akik napról napra élnek, ezresről, ezresre, csekkekről, csekkere és ők nem mennek el rabolni, ők írják összeszorított foggal próbálnak tisztességen élni, tudjátok ezzel a viselkedéssel az ő áldozatukat dobjátok sutba, ha túltépnétek azon, hogy csak rossz cigány van, ha túllépnétek azon, hogy évekkel vagy napokkal ezelőtt kirabolt egy cigány, ha túllépnétek a saját gyengeségeiteken, meglátnátok azt, hogy milyen is valójában egy igazi cigány ember. Engem ebben a szellemben neveltek, nem ítélek és nem ítélhetek el senkit sem, mert nem tudom, hogy miken ment keresztül az az ember, így a gyilkosokat és a pedofilokat, de még a tömeggyilkosokat sem ítélem el, azért mert nem tudom, hogy mi az ami idáig vezette őt, ha tudnám és ha érezném a benne lévő gyűlöletet és fájdalmat, na akkor ellehetne ítélni, de míg ezeket nem ismeri meg az ember, addig senkit és semmit sem szabad elítélni, főleg embereket nem, hisz olyan szeszélyesek, olyan kiszámíthatatlanok és kiszámíthatóak is egyben zeke a tökéletlen lények melyeknek a hallása a legkiválóbb az egész földi létek között és ez az amiért titeket sem ítéllek el magyarok ez az amiért én erősebb és "okosabb" vagyok, nem ítéllek el benneteket, hisz azért álltok ki amiben hisztek és ez egy igen szép dolog, csak el kellene gondolkozni azon, hogy néha, néha már, már NEM VALAMI MELLETT, HANEM VALAMI ELLEN HISZTEK, remélem értitek. Elég a gyűlöletből, legalább itt!!! :D:D:D

2013. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!