Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi történt? Csak szórakozott...

Mi történt? Csak szórakozott velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Új suliba kerültem, ahol már a második héten megtetszett egy srác, sokat beszélgettünk, de szinte csak FB-n, suliban alig (ezt még betudtam annak, hogy külön csoportban vagyunk). Elhívott kutyát sétáltatni, ahová el is mentem vele, viszont utána... megváltoztak a dolgok, mert nem tudom, talán hülyén viselkedtem vele, de mostmár alig beszélünk, ma nem is köszöntünk egymásnak, és már nem is szemezünk szinte sosem, és kiderült, hogy az osztály legnépszerűbb csajával megy moziba, úgyhogy azt hiszem, elfelejthetem. Volt már olyan, akivel megtörtént körülbelül ugyanez? És kiderült, hogy mi volt a baj?

15/L


2013. okt. 17. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi történt, hogy alakul valami a másik csajjal és ez miatt dobott Téged.
2013. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát. ez csodálatos.
2013. okt. 17. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy tipp, nem lehet biztosra venni. De ezen kívül elég szemét dolog, egyáltalán nem korrektül reagálta le a helyzetet.
2013. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, és leginkább ez esik rosszul az egész szituban.:/
2013. okt. 17. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugtasson az, hogy jobb előbb megtudni, hogy ilyen, mint később. :) Akkor jobban fájna.
2013. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van. köszönöm a lelki fröccsöt.:DD
2013. okt. 17. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérlek. :D
2013. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!