Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor mi van? Akar tőlem...

Most akkor mi van? Akar tőlem valamit? Vagy csak szórakozott?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki elsőre megtetszett nekem. Először úgy tűnt,hogy én is bejövök neki,mert amikor kint voltunk sétálni (nem kettesben!),akkor néha csak úgy minden ok nélkül megölelt, volt,hogy mosolyogva nézett engem stb.. Aztán egyik nap egy fagyizónál ültem, Ő meg pár csapattársával jött fagyizni edzés után. Konkrétan rám se nézett,nem köszönt, mintha ott sem lettem volna... Mostanában pedig alig ír. Nem érdeklődik,hogy hogy vagyok, egyáltalán nem is keres. Szarul esik,mert nekem nagyon tetszik, de most nem tudom,hogy mi van.:( Megbánthattam valamivel,vagy haragszik rám? Segítség!!!! :(
2013. aug. 22. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
honnan a búbánatosból tudnánk? meg kell kérdezni a csókát, ennyi...
2013. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem talált másik lányt :/
2013. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már nem érdekled.
2013. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Talált mást, vagy a haverjai hatással voltak rá, esetleg megunta hogy Te nem jelentkezel. Próbáld meg felvenni vele a kapcsolatot 1-2x, ha még utána is leszar akkor keress mást. (amúgy is full kretén az aki ölelget egy csajt aztán meg nem is köszön neki)
2013. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!