Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, volt már olyan, hogy...

Lányok, volt már olyan, hogy valakitől nem tudtatok többet elképzelni, majd szerelem lett? Hogy történt?

Figyelt kérdés
Lányok, volt már olyan, hogy valakitől nem tudtatok többet elképzelni, majd szerelem lett? Hogy történt? Mi változott meg?
2013. szept. 24. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
jó a kérdésed, ez engem is érdekelne.
2013. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hehe, pont a jelenlegi párommal történt ez meg :)

Jó egy évig csak barátok voltunk egymásnak, nem is gondoltam rá többnek, nem igazán jött be külsőre. Aztán legjobb barátok lettünk, kiderült, hogy rengeteg közös van bennünk, és szép lassan azt vettem észre, hogy szívesen hozzábújnék, megcsókolnám, meg ilyenek, és már külsőre is kezdett megtetszeni :D Ezután az 1 év után bevallotta az érzéseit, és szilveszterkor lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk.


A franc tudja, hogy sikerült, nem logikus lépés volt, egyszerűen szép lassan megváltoztak az érzelmeink, de főleg a személyisége volt az, ami háttérbe szorította azt, hogy először nem igazán tetszett külsőre. Máig nem bántam meg, hogy nem utasítottam vissza, mert most már a párom és a legjobb barátom is egyszerre, ami fantasztikus :D


22L

2013. szept. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!