Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel régebben akartam volna ismerkedni, de nem jött el velem randira.. utána egyáltalán nem gondoltam rá... hétvégén baráti társaságban találkoztam vele, beszélgettünk.. azóta csak rá gondolok, ég a mellkasom és érzem sokkal jobban érzem a szívverésem..

tegnap este azt álmodtam h megtámadják, és én nem voltam ott hogy megvédjem.. tudtam a támadó nevét, és ahogy felriadtam egyből megnéztem, de nem létezett ilyen név :D... ez már beteges ? vagy mi ez ? szerelmes lennék?


mit tegyek? úgy nem tekint rám :/


19 F


2013. szept. 3. 21:42
 1/2 anonim válasza:

Tuti,hogy beleszerettel.Meg almodban is szeretned,ha höskent nezne rad.

Igaz,hogy anno kikosarazott teged,de ha gondolod,meger meg egy probat.Ha ezutan se akar töled semmit,akkor hagyd a fenebe.Van nagyon sok lany,aki szivesen jarna veled.

2013. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hajjajj, itt kezdödik valami nálad... :) de aranyos :)
2013. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!