Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit történt most velem? Egy...

Mit történt most velem? Egy hete még bele voltam esve, de már mintha kikecmeregnék ebből a szituációból?

Figyelt kérdés
Egy lány egy koncert közben (a vége felé) közeledett felém. Megfogta a kezemet (ujjak átfűzve) majd később hozámbújt, s a legvégén súgott valamit, amit a zene miatt nem hallottam és kaptam egy puszit. Ezt viszonoztam is. Azóta haltam meg azért, hogy újra lássam, mert se a nevét, se a számát, semmit nem tudok róla. De mostanra, mintha kicsit másképp látnám a dolgokat. Még mindig hiányzik nekem, de már nem bilincsel le a gondolat. Mi történik velem. Ez csak egy fellángolás volt, vagy mi? Jah és egyes barátok szerint a lány nem véletlenül jött oda hozzám, szerintetek lehet ebben valami?

2013. máj. 16. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugtasson a tudat, ha hozzád oda ment, akkor más pasikhoz is oda megy így. Ne ribanccal kezdjél mert megszívod.
2013. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy nem ribanc, hanem egy helyes, aranyos lány. Nem volt se ittas, se semmilyen. Egyszerűen mintha beleszerettem volna. És még mindig furdal ez a gondolat belül.
2013. máj. 16. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fogadásból ment, lehet, hogy összekevert valakivel. Végül is ez egy koncert: tömeg, örjőngés, simán lehet, hogy hasonlítasz a barátjára. Valószínűleg fellángolás, de legalább azt mutatja, hogy jó esélyeid vannak a lányoknál. ;)
2013. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsi elfelejtettem említeni: 17/F.

Köszi szépen 3-as. Eddig nem arattam a lányok között. Az iskolában is megy a tipikus mostani fiatal "szerelem". Én meg annak vagyok a híve, hogy valakit tiszta szívből szeretni az utolsó percig! És ezzel a lánnyal valami olyan érzésvilág tört elő belőlem -mint szerelem- ami zavarodottá tesz. Nem tudom felejtsem-e vagy nem, stb. stb...

2013. máj. 16. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!