Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit csináljak? Hogyan keveredj...

Mit csináljak? Hogyan keveredjek ki ebbôl a szituációból?

Figyelt kérdés
Karácsonykor el kezdtem jàrni 1fiúval, de az elôtt megbeszéltük a baràtnõmmel, h eggyütt ùjévelünk valahahol, ha semmi màs parti nem lesz akkor otthol. De most meg szòlt a pàrom, h ma este megyünk bulizni, kérdeztem h jöhetne e a baràtnõm is azt mondta, h megkèrdi a cimboráitòl, még nem szòlt semmit, de màr ma este új èv, mèg a barátnõmnek semmit nem szòltam errõl, mi a fenét csináljak, nem tudok ketté szakadni.
2011. dec. 31. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szólj a párodnak, hogy akkor jöhet -e a barátnőd?
2011. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nehogymár a barátnőd ne mehessen veletek...
2011. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ès ha meg mondja, h nem?
2011. dec. 31. 12:51
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Akkor neked kell döntened, hogy a barátnőd a fontosabb számodra, vagy az egy hete ismert pasi - legalábbis szilveszter estére.


A döntés a tied!


Pedro

2011. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Màr rég ismerem, meg règ talàlkozgatunk, de úgy rendesen és komolyan csak most kezdtünk el jàrni.

Remèlem a jó Isten ràm tekint ès segit, h minden zsír legyen.

2011. dec. 31. 13:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem engednék hogy veled jöjjön a barátnőd, akkor szerintem nem érdemel meg téged a barátod :)
2011. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ôt is meghivtàk,nem õ szervezte a bulit.
2011. dec. 31. 14:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden ok, jön a baràtnõm is:-D
2011. dec. 31. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!