Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem, nem, nem - mondja a...

Nem, nem, nem - mondja a lány, de te tovább próbálkozol nála. Miért?

Figyelt kérdés

Már egy éve a lány megmondta hogy nem akar tőlem semmit. Én akkor tovább próbálkoztam. A vége az lett hogy letiltott. Majd vissza vett. Kisebb nagyobb szünetek után újra és újra beszélgetésbe elegyedtem vele. Végül elértem hogy találkozzunk. Többször is megvártam a munkahelyén pl.

A tiltásoknak már vége, és szinte mindennap beszélünk. Persze továbbra sem akar semmit. De olyan érzés mintha egyik kezével lökne el a másikkal húzna vissza. Egyszerűen valami vonz hozzá. Én meg néha azért csak erőltetem hátha, de van mikor szóba se állok vele. Reggel általában ő az első aki üzen nekem, mondjuk az előző napi kérdésemre válaszolva. Legtöbbször ő keres meg engem.

Szinte néha már hagyni akarom a csudába az egészet.

33F - 32N


2013. szept. 29. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A nem miatt akarod, ha igent mondana már nem lenne érdekes :)
2013. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki azt mondja, nem kér belőled, akkor azt felnőttesen, komolyan el kellene fogadni, nem pedig erőszakoskodni meg erőltetni, mint valami sértett kisfiú.
2013. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Az első nem után békén kellett volna hagynod, ebből sosem fog kisülni semmi jó.
2013. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

szótár nőkhöz:


nem = igen

igen = igen

2013. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

#4

Igen, pontosan az ilyen gondolkodás miatt történik szexuális zaklatás meg nemi erőszak.

A nem az nem.

Az igen az igen.

Gratulálok.

2013. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

"nem"

Én jobbra el És már el is tűntem.

2013. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egyszerűen értetlen vagy.
2013. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jó csak ez nálam ugy volt hogy volt 1-2 hónap szünet, nem is láttam, nem is beszéltem vele, aztán valamit rámírt, és feszt ír. Ha nem válaszolok nem hagyja abba akkor se. Igazából csipkelődik. De nem tudom miért foglalkozik velem akkor. VOlt már olyan lány aki egyszer letiltott és azóta se beszélttem vele, és persze azóta is tiltva vagyok pl facebookon. De ez a lány más.
2013. szept. 29. 19:39
 9/13 A kérdező kommentje:

igen, ezt is mondja néha hogy nem értem. Jó mondom akkor nem akarok én se semmit. Másnap meg csak rám ír megint.

És szerintem ennek van jelentősége. Hagyna akkor a csudába és ne játszadozzon velem.

Elég felnőtt már, de olykor olyan gyerekesen viselkedik.

2013. szept. 29. 19:43
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jártam hasonló cipőben. Hagyni kell az ilyet a fenébe! Ő játszadozik veled,bizonytalan abban,hogy mit is akar ezért cserébe a Te érzéseiddel játszik. Vagy csak önző dög. Jól esik neki,hogy mindig kéznél vagy,próbál ideális távolságban tartani... A nők (is) tudnak rendkívül undorítóan viselkedni...
2013. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!