Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érzelmileg zárkózott lány...

Érzelmileg zárkózott lány felé hogyan közelíthetek?

Figyelt kérdés

Érzelmileg zárkózott lány felé hogyan közelíthetek?

Régebben elég naiv volt, átverte néhány pasi. Most úgy tűnik, érzelmileg be van zárkózva.


2013. szept. 29. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Háááát. Nem kellenek nagy szavak, sokkal inkább tettek. Avasd a bizalmadba, de ne tolakodj. Lássa, hogy nem a szex az elsődleges, hanem tényleg ismerkednél vele. Kis apróságok, pl egy jóéjt sms. Nálam ez válik be :)
2013. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz :) A kitartás a legfontosabb, és hogy lássa, tényleg komolyan ő kell neked és benned megbízhat. Ha ez a jég felolvadt, onnantól sima ügy :)
2013. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, 1 hónapja ez megy. Nem napiszinten találkozunk persze. Ha egy picit megpróbálok közeledni mint férfi, akkor picit ijedtnek látszik, mintha nem hinné el amit mondok.
2013. szept. 29. 19:11
 4/6 anonim válasza:
Soook sok kitartással és türelemmel :) Ha tényleg fontos, akkor ne add fel és észre fogja venni ő is, hogy nem csak játszol vele :)
2013. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igen kitartás kérdése az egész szerintem. Egy 1 éve próbálkozom, szinte mindenki lebeszélt már róla. Nekem fél év után sikerült találkoznom vele először. Megvártam munkahelye elött, hazakisértem stb. Nagyon nehéz eset ez a lány, a tiéd könnyebb szerintem :)

És még nem adtam fel.

2013. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fent van a csaj is gyakorin?:)
2013. okt. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!