Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány eltűnik (visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány eltűnik (visszautasít), akkor próbálkozol újra?

Figyelt kérdés
Pl. egy évre rá újra találkoztok, megkeres... Bizalmatlan leszel ezek után?

2012. szept. 17. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha egy lány akkor nem közeledett mikor én, majd késöbb ő mégis akar, akkor elmehet egy melegebb éghajlatra :)


Ez kb olyan hogy 1x kell egyszer nem.

Vagy:


Ha ló nincs szamár is jó.

2012. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hát, akkor mi az oka, hogy mégis találkozol vele(ha találkozol)? Kölcsön kenyér vissza jár, esetleg csak szex, vagy mégis érdekel komolyabban annak ellenére hogy egyszer visszautasított?
2012. szept. 17. 14:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy akkor barátja volt, azóta meg szakítottak. Nem kell mindig rosszra gondolni!
2012. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen hátrányom lenne abból ha találkozgatnék vele? Semmi. Ha nincs más lány akivel alakulna valami, márpedig nincs akkor nem lenne akadálya.
2012. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MadameViciouse ***** válasza:
100%
Az is lehet,hogy túl volt pár csalódáson és nem akart kapcsolatot, vagy tényleg foglalt volt, vagy szerelmes másba...stb
2012. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet bármi az oka, de utána már nyilván nem úgy állsz hozzá a másikhoz nem?
2012. szept. 22. 12:14
 7/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Az az oka, hogy én hiába érzek felé valamit, az önzőség egy párkapcsolatban számomra elfogadhatatlan/megbocsálthatatlan.


Vagyis:

"Ha ló nincs, szamár is jó" elvet követve, egy csaj később bepróbálkozik, akkor max csak szex.


Meg ez kicsit önbizalomölő is lehet. Mert azért nyomul, mert nem talált jobbat, de ha mégis talál, akkor téged békén hagy.


Ugyanez a szitu nálam egy csajjal.

Mindig mikor egyedül van, felém közeledik 1000-el, de ha talál valakit, akkor összejön vele, és addig velem teljesen rideg.


Mihelyest meg elhagya a pasia, vagy megcsalja (ez szokott lenni), jönne vissza. Én meg ezt a lelki ingadozást már nem igazán bírom.


Vagyis eldöntöttem, ha visszaakar jönni, elviszem az ágyig, majd szerzek egy szeretőt (akár pénzért), és 1-2 hónapig ebben a "hitben" fogok vele lenni.


Majd 1-2 hónap múlva fejéhez vágom hogy én igen folyamat megcsaltam...


Most ez köcsögségül hangzik, de hidd el, ez kell ahhoz, hogy egy nő elgondolkozzon azon, hogy vajon miért.


Azt gondolja mindenki ez olyan semmilyen érzés, pedig olyan "kutyánakérzedmagad" feeling.


Most már ott vagyok, mikor közeledik, kicsit kavarog a gyomrom, olyan "hányinger" szerűen.

2012. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én meg erre inkább azt mondom, hogy egyáltalán nem kellene vele foglalkozni! Nem egyszerűbb, mint ilyen terveket kovácsolni feleslegesen? Minek tartod egyáltalán vele a kapcsolatot, persze, hogy kihasznál, mert hagyod magad!
2012. szept. 26. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!