Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez így a pasiknál,...

Miért van ez így a pasiknál, férfiaknál?

Figyelt kérdés

Olyan helyen dolgozom ahol elég sok a nő! Megfigyeltük,hogy a pasik 25 éves korig csak a vékony csajokkal kezdeneki ki. Az idősebbek meg inkább a "van rajta mit fogni" tipusokkal! Tudom nem lehet álltalánosítani de mi így vettük észre! Persze van kivétel!

De miért van ez így?

Köszi a normális válaszokat!


2013. szept. 20. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Lehet a fajfenntartási ösztön. :D A csupa csont nőből a férfi tudat alatt nem nézi ki, hogy ki tud hordani egy gyereket, míg a teltebb nő egészségesebb látszatot kelt. Ez csak egy gyors eszmefuttatásom, amúgy lehet nem igaz. :) Az is lehet, hogy csak a szűk környezetedre jellemző ez.( a munkahely az egész világhoz képest csak egy szűk környezet. :) )
2013. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Valószínűleg a tudat alatti fajfenntartás miatt van ez. Tudják azt, hogy a testes nők több gyereket tudnak kihordani mint a sovány csinos nők.

A fiatalabbak meg tudat alatt vagy tudatosan csak egy kis kûrvára vágynak.

2013. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Én 34éves fejjel is a vékonyabb csajokat szeretem
2013. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ez kb olyan általánosítás, mint a szőke nők buták. Ami ha a cégemet nézem, tényleg igaz, persze van 1 festett kivétel, de kb ennyit ér a te statisztikád.
2013. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

"Tudják azt, hogy a testes nők több gyereket tudnak kihordani mint a sovány csinos nők."


Ez baromság, egy sovány nő jóval ideálisabb egy gyermeknek, mint egy kövér, mert sokkal ideálisabb az anyagcseréje. Az, hogy ki tudja e hordani, meg tudja e szülni, pedig nem súly függő, sokkal inkább függ a medence átmérőjétől.

2013. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a trendek és az életkor kapcsolatáról van szó inkább. Egy fiatalabb egyéniség még befolyásolhatóbb, így fogékonyabb a divathullámokra is - ami ebben az esetben a vékonyság. Ahogy korosodik az ember és gyarapodik a valós élettapasztalata is, úgy egyre kevésbé hatják meg az ilyen dolgok.
2013. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnek van igaza. Fajfenntartási ösztön.
2013. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ASOT ***** válasza:

Hát nem tudom. Én meg nagyon sok férfit ismerek akik túl vannak a 30-on és vékony barátnőjük van és attól lett gyerek.

Szóval ezt a fajfenntartási ösztönt sem tartom mérvadónak.


Az meg tényleg egy nagy marhaság hogy vékonyabb nem tud gyermeket kihordani vagy mi :)

2013. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 LeftBehind ***** válasza:
Ezen az oldalon mindenkinek a fajfenntartás a diliflepnije? Mindenkinek az tetszik ami! Van akinek a sovány van akinek a teltebb és van akinek tökmindegy melyik.
2013. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagyunk egyformák...


Volt egyszer, hogy elsőként én válaszoltam egy kérdésre és valami ékezet hibát sikerült vétenem vagy csak egy szót irtam rosszúl és a mondanivalóm 2értelmű lett... A masokid válaszoló meg ugye elolvasta az én kommentemet is és mondanom sem kell, hogy félre értett engem, de helyeselte... Aztán ott is az volt mint most itt a fajfenntartas :-D

2013. szept. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!