Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha szőke hajú lennék népszerűb...

Ha szőke hajú lennék népszerűbb lennék a pasiknál?

Figyelt kérdés
16-20 éves koromig szőke voltam, oké hogy többen megbámultak, meg leszólítottak, de mégsem volt pasim mert egyik sem érdekelt. Nagyon zárkózott, félénk típus vagyok. Az ismerőseim rákezdtek hogy legyek megint szőke hajú (most természetes barna vagyok) és akkor tuti lesz pasim, meg hogy legyek kicsit "mű". Mert hogy az egyik barátnőm (na jó van benne roma vér) ő melírozott szőke hajú, barna bőrű, nagyszájú, mindenkivel megtalálja a hangot, körüludvarolja mindenki.
2013. aug. 15. 11:05
 1/10 Sir Sarcasm ***** válasza:
Szerintem az is elég lenne, ha nyitotabb lennél, beszélgetnél és még a hajadat sem tennéd tönkre :)
2013. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha elkurvulni akarsz és azt akarod hogy a pasik körbezsongjanak akkor csak hajrá
2013. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"mű"=ku*va a többi a te döntésed
2013. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem speciel mind1 milyen színű ha már a mosolya megnyerő és melegséget áraszt és van tartása ,tisztességes akkor többi nem számít . :)
2013. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az lényegtelen hogy milyen a hajad színe...

Ha nem leszel zárkózott, félénk akkor akadni fog 1-2 biztos..

2013. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ne akarj mű lenni egy kicsit se!!!
2013. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha jobban áll mint a barna akkor igen.

nekem pl. egérszürke az eredeti hajam és nagyon sokat dob a külsőmön ha szőke vagyok. vissza nem növeszteném eredetire, úgy nem kellettem senkinek, most meg sokan keresnek pedig én is félénk vagyok

2013. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha neked a barna tetszik, akkor ne legyél szőke, mert nem fogod jól érezni magadat. Inkább próbálj meg valahogyan új embereket megismerni és kicsit nyitottabb lenni és menni fog :)
2013. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném... a természetes szín általában szebb szokott lenni bármilyen festettnél... :)
2013. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ja
2013. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!