Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Ti nem unjátok már...

Csajok! Ti nem unjátok már ezt az állandó ismerkedés mániát, ami a pasiknál van?

Figyelt kérdés

Állandóan bulikban, de mindenhol, odajönnek pasik és hogy ismerkednének velem, helyes vagy, tetszel stb. Van vagy 5 faszi próbálkozik egy szórakozóhelyen nálam. De itt is, ha kiírnék egy olyan kérdést, hogy csinos nő vagyok és ismerkednék pasikkal, vagy 100 levelet kapnék.

UNALMAS!!!!!!! Ti csajok nem akarnátok már nyugalmat?


2013. jún. 23. 18:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Fiú vagy? Vagy csak nincs önbizalmad?
2013. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
De rossz neked, erre mondják ,hogy szép ,de....?
2013. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
akkor inkább várjuk meg míg ti jöttök oda?
2013. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én nem akarok nyugalmat!Utálom,ha unalom van!
2013. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ti nem akartok dugni idegenekkel, egyébként a faaszom ismerkedne.
2013. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja tiszta rossz. Én is tök jól nézek ki és annyira de :((((annyira unoooom. Jáááj de rossz nekem is. És mindig mindenki odajön ismerkedni már tényleg elegem van, hogy ilyen nagyon szexi vagyok, de rossz nekem. Na megyek a szoliba végree... Pusszi, szercsi :)))
2013. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Haha inkább örüljél h ez van kiváncsi vagyok hány pasi után tepertél te valaha, gyanítom 1 után se mert mindig a pasik jönnek oda ezért miért is kell sírni? :D
2013. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Talán tilos ismerkedni? Amúgy nagyon sajnállak ha ez a legnagyobb problémád hogy sok pasi szívesen ismerkedne veled
2013. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
azt még hozzátenném hogy sok lány örülne ha a pasik így nyomulnának rá
2013. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha meg 1 sem menne oda hozzád, akkor a párkapcsolatok kategóriába írosgatnád ki az olyan kaliberű kérdéseid, hogy "Engem miért nem vesz észre egy pasi sem?" meg hasonlók.
2013. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!