Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Hogy szoktatok viselke...

Lányok! Hogy szoktatok viselkedni egy buliban?

Figyelt kérdés
Mennyit szoktatok inni? Inkább társasággal mentek, vagy csak szűk baráti kör? Mennyire szeretitek, ha egy tök vad idegen odamegy táncolni hozzátok, szerettek idegenekkel táncolni, esetleg "mást" is csinálni? :) Ha odamegy hozzátok valaki, akkor elkülditek, vagy táncoltok vele?

2013. jún. 23. 14:20
 1/8 GamerGirl válasza:
84%
Inni sokat, amennyi van, főleg, ha meghívnak :)) Sokkal inkább társasággal, minnél többen, annál jobb! Az ismeretlenekkel való táncolás attól függ, hogy mennyit ittam és/vagy hogy néz ki a csávó :D
2013. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszod, ilyesmire gondoltam. :) Jöhetnek még.
2013. jún. 23. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Inni addig amíg van, de sose szoktam hányásig/ájulásig inni magam, csak addig amíg simán táncolok és nem érdekel hogy néznek. :D

Barátnőimmel szoktam menni, 5-6 fő.

Nem szeretem ha odajönnek... A tánc oké, és ha a srác tudomásul veszi hogy csak ennyi lesz, akkor jó, csak a legtöbben egyből elkezdenek taperolni, azt meg utálom. Van barátom, meg különben is.

2013. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, és ha egyedül vagytok a buliban, úgy értem nincs veletek fiú, mondjuk csak barátnők, akkor inkább a zenére koncentráltok, és a táncra, vagy azért néha ti is körülnéztek, hogy milyen a "felhozatal"? :)
2013. jún. 23. 14:35
 5/8 Lákátos Géza Bácsi válasza:
12%
Ha több a lány akkor ltalában lezbülni szoktam. Ha megltok egy jó pasit akkor meg oahívom magamhoz ás a szájába tolom a popsim ha tetszik ki baszunk ha nem ,akkor is.Ha viszontt senki ismerős nincs akkor mindennek a közepébe megyek felordítok és aki először rm néz annak felajánlok egy orális majálist(általában mindketten élvezzük
2013. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
62%
Szerintem buli elott minden lany szokott alapozni,es az h utanna mennyit iszik az mar csak attol fug ,hogy a ott levo fiuk milyen italokra hivjak meg:) Neha ismeretlennel egyket csok elcsattan es ennyi ,de nem kurvulni mennek bulizni a lanyok, hanem jol erezni magukat. En altalaban csak akkor megyek ha jo a tarsasag :)
2013. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

inni szoktam rendesen, de nem hányásig, annyira nem viszem túlzásba. csak annyit iszom, hogy ne érdekeljenek a körülmények és felszabadultan tudjak táncolni.

inkább szűk baráti kör, de változó..

engem nem zavar, ha idegen srácok odajönnek, hiszen tudat alatt is növelik az önbizalmam, még akkor is, ha tudom, hogy azért jönnek, mert ittas állapotban vagyok. ha helyes a srác, aki odajön, akkor szívesen táncolok vele, akár egy-két csók is elcsattanhat, de azt az egyet ki nem állhatom, ha tapiznak. az undorító szerintem.

mindezeket persze nem azért szoktam tenni, mert kurvulok vagy bármi, de ha lúd, legyen kövér. alkalomadtán belefér egy kis 'ereszd el a hajam'..:)

2013. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hányásra meg totál rottyra sose iszom magam, de azért jól szoktam érezni magam. :D Idegenekkel már nem nagyon táncolok mert van barátom. És emiatt több sem törtéhet. Mondjuk buliban nem szoktam kavarni maximum ha utána is találkozunk randizunk :)
2013. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!