Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell viselkedni egy buliban?

Hogy kell viselkedni egy buliban?

Figyelt kérdés

Annyira gáz, de még jó, hogy ez egy anonim oldal, mástól úgysem merném megkérdezni. Szóval én nem szoktam bulizni, most viszont lesz egy ilyen alternatív buli, ahova barátnőm mindenképp el akar menni és megsértődne, ha nem mennék. Én még táncolni sem tudok, nem tudom, hogy kell viselkedni egy buliban:S Gátlásos is vagyok nagyon. Annyira félek, vannak valami praktikák, hogy mivel oldjam a hangulatot és érezzem jól magam? Annyira félek, nagyon rossz

16/L


2010. aug. 5. 20:58
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szerintem igyál megy egy koktélt,de vigyázz, nem kell túlzásba esni, mert részegen nem leszel egy szép látvány.

Amúgy meg semmi extra, csináld azt amihez kedved van,ismerkedj beszélgess stb.

2010. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igyál meg valamit. Nem kell sokat :D
2010. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mi az a wow?
2010. aug. 5. 21:02
 4/11 aoi ***** válasza:
igyááááááááá
2010. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

WoW-World of Warcraft... xD (online játék)

Amúgy, majd jön az magától :D legyél laza ismerkedj...igyál, de csak "egészséges mértékben". :D

2010. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és a tánc?
2010. aug. 5. 21:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy nyugodtan megteheted hogy ne igyal egyeltalan. Nem muszaj. Bulin nem kotelezo inni, azert mert buli.
2010. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat tancolj.
2010. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha már ittál a tánc jön magától :D
2010. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak nekem tünik úgy, h az első válasz eltünt?
2010. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!