Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell viselkedni egy buliban?

Hogy kell viselkedni egy buliban?

Figyelt kérdés

Annyira gáz, de még jó, hogy ez egy anonim oldal, mástól úgysem merném megkérdezni. Szóval én nem szoktam bulizni, most viszont lesz egy ilyen alternatív buli, ahova barátnőm mindenképp el akar menni és megsértődne, ha nem mennék. Én még táncolni sem tudok, nem tudom, hogy kell viselkedni egy buliban:S Gátlásos is vagyok nagyon. Annyira félek, vannak valami praktikák, hogy mivel oldjam a hangulatot és érezzem jól magam? Annyira félek, nagyon rossz

16/L


2010. aug. 5. 20:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én se tudok táncolni. Viszont az ilyen buliknak az az előnye, hogy ha rajtad kívül mindenki seggrészeg, akkor másnapra úgysem emlékeznek, hogy bénán táncoltál.:D
2010. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!