Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy kell egy buliban viselked...

Hogy kell egy buliban viselkedni? Mi az amit semmiképp ne csináljak?

Figyelt kérdés

Most megyek életemben először bulizni, és ideges vagyok.Nem tudok táncolni, nem tudom hogy kell viselkedni, és ami igazán zavar, hogy fogalmam sincs hogy hogyan legyek laza és ne stresszeljek folyton...:S

L16


2011. márc. 25. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

1. szabály: ne rúgj be.

2. szabály: ne drogozz

Nagyjából ennyi. Ne aggódj, ott a 99% nem tud táncolni, csak ugrálni, és ha tudnál is, akkor sincs hozzá hely. Ha viszont stresszelsz egy szórakoztató program miatt, akkor nem érdemes menni. Az a szórakozásról szól, nem arról, hogy a másik vajon mit fog gondolni.

2011. márc. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, már le is mondtam.Túl feszengős és ideges ,maximalista típus vagyok hogy egy bulit élvezni tudjak.AZt hiszem ez még várat magára:)
2011. márc. 25. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!