Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elsősorban tini lányok vélemén...

Elsősorban tini lányok véleményét várom. Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

17 vagyok magas izmos jóképű.

Szabadidőmben gitározok vagy repülőmodelleket épitek amik repülnek is es ezekkel versenyezni jarok a csapattal.

Középiskola után szeretnék továbbtanulni pestre mivel nagyon szeretnék gépészmérnök lenni 4 es tanuló vagyok.

Jó a humorérzékem es mások szerintis vicces vagyok.


2013. szept. 17. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már tini, de nekem az ideálom vagy :P.
2013. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A vessző használatát viszont még - úgy tűnik - nem sikerült elsajátítanod.
2013. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nemhiszem el hogy mindenki a nyelvtannal jön... De azért köszi hogy figyelmeztettél
2013. szept. 17. 17:58
 4/10 anonim ***** válasza:
és az egód sem kicsi...
2013. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem akarsz ismerkedni?? XDD
2013. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Vicces, hogy beír ide egy funkcionális analfabéta, közli, hogy magas, izmos és jóképű, erre mindenki ismerkedni akar vele. Szánalom, komolyan.
2013. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

17 vagyok,nekem végülis bejön. De szerintem ennél több dolgon múlik az,hogy valaki nekem tetszik-e vagy sem,vagyis inkább hogy járnék-e vele,vagy sem(mert mint ember vagy mint barát,minden rendben)

Alapból jó,mert nem egy hulladék kis kölyök vagy,aki amúgy belsőre nulla és dögunalmas sablon,mint a legtöbb korunkbeli,szóval sokkal előbb figyelnék fel rád hozzájuk képest,az biztos.:D


Egy kapcsolat viszont komplexebb.. mennyire mutatod ki az érzelmeidet,hogy reagálsz bizonyos dolgokra,mennyire vennéd komolyan a kapcsolatot,és egy bizonyos szinten még a külső is változtat az összképen,hiszen relatív a szép és relatív a ronda is. Sokak rondának tartják az én ideálom és én is néha szörnyülködök az övükén.:P Most csak az alapján írtam,amit itt megtudtam,de ettől még teljesen más lehet "mindennel együtt" a véleményem. :)

17L

2013. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os: nem kell komolyan venni :))). Csak egy kis bátorításként írtuk valószínűleg. A mai srácok között azért az ilyen amúgyis ritka, emiatt kell bátorítani.

Kérdező: bármilyen (idegen)nyelvet írsz vagy beszélsz, minden országban megszólnak a helyesírás miatt. A legjobb az az, amikor kedvességből és nem lehordásból teszik ezt ... :).

2013. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A 6. válaszolónak 1000 kösz.
2013. szept. 17. 18:26
 10/10 anonim ***** válasza:
ha ez mind igaz, én az én ízlésem szerint is jóképű vagy,akkor lottó 5-ös. :DDD
2013. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!