Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hadjam inkább, vagy próbáljam...

Farmer kérdése:

Hadjam inkább, vagy próbáljam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány aki tetszik nekem nagyon. Lassan 3-4 hónapja szakított az exével. Ma azt a hírt kaptam hogy tegnap smárolt az exével. :/ Én nem hittem el a haveromnak ezért beszéltem a lánnyal. Először kiakadt,nagyon ideges volt,azt mondta nincs köztük semmi. Rá.2 órára megkérdeztem igaz-e hogy smárolt vele és azt mondta igen az igaz DE! nincs köztük semmi. DE AKKOR miért smárolt vele..ezt nem kérdeztem meg. Azt mondja őszinte velem.. Nem tudom mi legyen.. Elmondjam-e neki az érzelmeim vagy hadjam a fenébe nehogy ha járna velem megcsaljon.. Egyik fele a szívemnek ezt diktálja,másik meg amazt..:(


Kérlek segítsetek, megy a zöld pipa aki segít. Üdv!



2013. szept. 9. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Hagyjam. Így írják magyarul.
2013. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Christiano Ronaldo ***** válasza:

"megy a zöld pipa aki segít"


Terroristákkal nem tárgyalunk!


Amúgy meg, 3-4 hónap alatt még nem múlik el a szerelem, legalábbis nem teljesen, és a lány biztos hogy még odavan a srácért, VISZONT ha számon kéred rajta hogy mit csinál akkor érted nem lesz soha.


Úgyhogy keress másikat! Ha valami nem akar egyszerűen és magától menni, akkor mindig keress másikat.

2013. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2: Hát értem. :/


#1: Te is csak a helyesírási hibákat lesed.. ebbe az egybe hibázok erre itt van.. De azért kösz!

2013. szept. 9. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
elég sok vesszőt is kihagytál
2013. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keres mást magadnak jobban jársz.
2013. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket. Nem tudom mi legyen de ha döntök akkor értesítelek titeket. =)
2013. szept. 11. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!