Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Középsulis tini lányok,...

Középsulis tini lányok, hányan vagytok, akik várnak arra, hogy egy fiú leszólítsa őket ismerkdni mondjuk a buszmegállóban, buszon vagy utcán, suli felé akárhol?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, mennyire és hányan nyitottak erre az ismerkedési módra manapság a tini lányok közül.
2013. szept. 10. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nyitott voltam rá gimisként, csak nem történt meg sajna, pedig a pasi adott volt :( Most, mint egyetemista is nyitott vagyok rá.
2013. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gimis vagyok és értékelném ha ilyesmi előfordulna...
2013. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden fiatal lány örül, ha leszólítja egy SZÁMÁRA SZIMPATIKUS, helyesnek mondható fiú, ezt azért tegyük hozzá mindenféleképpen. Szólított már le olyan fiú, aki mellé buszon se ültem volna...
2013. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg ezeket nem tudom komolyan venni.

Volt már olyan, hogy leszólított fiú az utcán, még helyes is volt, és estére megbeszéltünk egy randit. Eszemben sem volt elmenni, számomra egyértelmű volt, hogy szívat. Este meg mondja a tesóm:

-Te, mi van, ha a srác meg ott vár?

Ah, szerintem kizárt. Ha mégis, utólag bocsánatot kérek.

De sajnos voltam már úgy, hogy nem jött el a srác a randira, nekem ebből elég volt.

2013. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!