Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » De mos komolyan, lányok! Hol...

De mos komolyan, lányok! Hol ismerkedjenek veletek a fiúk?

Figyelt kérdés

Olvasgatom itt a kérdéseket és a válaszokat és szerintetek nem alkalmas ismerkedni:


- neten, mert tuti élőben nem merne leszólítani

- utcán, mert nem azért vagytok a szabadban, hogy valaki leszólítson, különben is idegenekkel nem álltok szóba

- diszkóban, mert csak részegek vannak

- munkahelyen, mert szakítás után rossz lenne


Akkor mégis HOL? Ennyire nem lehet balfék az összes nő, hogy mindenben ellent mondanak maguknak.


2013. szept. 17. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én csak azt tapasztalom hogy zárkózottak. Nem is a külsővel van a gond, hanem azzal is amit írtál, meg sokan jönnek azzal h tuti csak szexet akar.

De remélem egyszer beleakadok egy olyanba aki csak ad egy lehetőséget.


És mivel 2x már találtam ilyet remélem lesz 3-szorra is.

2013. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dr.Trolompár Rajmund ***** válasza:
Vagy inkább arról van szó hogy mindenki különböző, te pedig elég rosszul látod a dolgot. Mindenkinek más mód jön be. Attól hogy egy ember azt mondta hogy neki utcán nem tetszik nem jelenti azt hogy a másik 3-nak se. Nem kell összegezni mindenki egyéni véleményét egy személybe.
2013. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az előítéletek megfosztják őket a boldogságtól. Mint ahogy nem minden nő könnyű préda, nem minden férfi szoknyapecér. A kialakult sztereotípiák miatt néznek ugyan, de nem látnak. Ez a baj. Agyban kell rendet tenni.
2013. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Háth ja.. Ezeknek semmi sem tetszik, aztán meg sipákolnak, hogy nem törődünk velük.

Tisztelet a kivételnek.

F

2013. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ASOT ***** válasza:

Szerintem ugyanúgy megvan az esély az ismerkedésre mindenhol.

De tény hogy sokan zárkózottak ahogy 1-es is írta. De azért lehet még találni.

És ahogy 3-mas írta, sokak a barátnőikből meg ismerőseikből indulnak ki, meg amit hallanak tv-ben meg egyéb helyeken.

2013. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A nőknek tettem fel a kérdésemet, és még egy sem bírt válaszolni. Tipikus gerinctelen viselkedés...
2013. szept. 17. 12:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok nő azt hiszi tudja mit akar. Az igazság viszont az, hogy amit gondol az teljesen más mint amire igazából vágyik (van kivétel). Magyarul gőze sincs róla mi is lenne a jó neki, csak vannak valami képzeletei amik annyit sem érnek mint a száraz kutyasz-a-r, de ő azokat hangoztatja. Ez még nem jelenti azt, hogy nem tudod becserkészni azt a lányt aki például nem akar utcán ismerkedni vagy neten stb.
2013. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én elég bevállalós vagyok ha gondolod írj
2013. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Na akkor egy női válasz. Szerintem ezt a nők többsége nem gondolja komolyan... A netes ismerkedésről annyit, hogy tényleg van olyan, hogy élőben még beszélni sem mer a lánnyal... De nem hiszem, hogy a többség ilyen lenne. Utcán miért ne szólíthatna le? Természetesen ha az értelmes, nem bunkó megnyilvánulásban történik. Diszkóban tény, hogy a részegekkel én sem állok szóba, de az túlzás hogy csak részegek vannak. Munkahellyel viszont egyetértek.
2013. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A nőknek tettem fel a kérdésemet, és még egy sem bírt válaszolni. Tipikus gerinctelen viselkedés..."


??!! Már megbocsáss, de miért lenne ez gerinctelen viselkedés? Akkor mondhatnád el ezt rólunk joggal, ha mondjuk személyesen az arcodba vágtuk volna a dolgot, hogy te márpedig itt ne ismerkedj velünk, rákérdeznél az okára erre nem felelnénk. De így? Már bocs, de nem is ismerünk, nem is mondta minden nő hogy ő egyet ért a fent említett állás pontokkal, de te általánosítasz, kérdőre vonsz és még sértegetsz is. Ezek után csak azt tudom feltételezni, hogy te is egy szakítás utáni "lábadozó" vagy, esetleg sok elutasítást kaptál a fenti helyzetekben. És ha esetleg így is van, akkor sem minket kell forszírozni a hülyeségeiddel.

Komolyan mondom, úgy nyitottam meg a kérdést hogy: "Na, akkor most válaszolok ennek a szegény srácnak" De ettől szerintem minden nő kedve elmegy, még az olyané is akinek esetleg NEM lenne baja az efféle ismerkedési módokkal.


Az meg már szintén egy másik kérdés hogy a világon nem csak az utcán,buliban,munkahelyen és a neten vannak emberek és nem csak ezekben az élethelyzetekben lehet ismerkedni, de ha neked ennyire beszűkült látóköröd van és számodra más terület nem is létezik, akkor csak sajnálni tudlak és részvétem. És most nem sértegetni akartalak, de te is ezt teszed és mindezt siránkozva, magadat sajnáltatva. :)

2013. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!