Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Komolyan van erre igény?

Komolyan van erre igény?

Figyelt kérdés

Most bukkantam egy olyan oldalra, ami ezzel a szöveggel hirdeti magát: "Magyarország első, kapcsolatban élőknek szánt diszkrét társkeresője!"


És az a jelmondata, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy ne lépj félre.


Még nem igazán sikerült feldolgoznom, hogy itt tart a világ.


2013. szept. 15. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát látod... Sok szánalmas dolog van a világban, miért pont ezt hagyták volna ki?-.-
2013. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja.. például itt vagyok én is.
2013. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi ebben a meglepő?
2013. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Komolyan annyira naiv vagy, hogy ezt a kérdést fel kellett tenned?
2013. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocs már, hogy pofátlanságnak tartom, hogy ilyen szinten támogatják a félrekefélést. Szerintem is velem van a baj.. :3
2013. szept. 15. 21:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Kik támogatják a félrekefélést? Ezt egy magáncég készítette, üzleti érdekből, nem értem, hol van ebben az hogy a megcsalást támogatnák. Egyszerűen kihasználják az igényeket.
2013. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Aki ilyen igényeket használ ki a saját meggazdagodására az egy sz.r ember.
2013. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne támogatás azzal együtt, hogy ők csak kihasználják a lehetőségeket? Attól még megteremtik a lehetőséget, ergo támogatják. De jó, akkor legyen ez a normális, nekem mindegy...
2013. szept. 15. 21:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Naivitás azt gondolni, hogy emiatt történik a megcsalás. Egy ilyen oldalra eleve nagy valószínűséggel az bukkan, aki ilyesmit keres. Nekem pl. eszembe se jutott senkit megcsalni még, nem is véletlen hogy most hallok erről az oldalról először. Szerintem azon kéne elgondolkodnod, hogy vajon emiatt van-e? Nyilván nem, ez csak egy jó magyarázat. Egyébként, aki simán megcsalná a párját, csak azért nem teszi, mert ilyen oldal híján nem talál rá partnert, nos, annak a párjának már édes mindegy, hogy tényleg megcsalja-e.
2013. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Minden társkeresőn van olyan opció, hogy beállíthatod, hogy nem vagy független, tehát az ötlet nem új.

Egyébként a társkeresés óriási üzlet, sokan megpróbálják kiaknázni a benne rejlő lehetőségeket.

2013. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!