Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem vesznek komolyan a...

M4tthias kérdése:

Miért nem vesznek komolyan a lányok?!

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy a legjobb kategória-e, de lassan 2 hónapja vagyok szingli. Majdnem minden héten megyek bulizni, és mindig megismerek egy lányt, ha csókig nem is jutunk el, de táncig igen. Aztán beszélgetünk szám csere, és ennyi. Pedig én tényleg komoly kapcsolatot keresek. Nem is vagyok csúnya.. nem értem ezt.

2013. szept. 15. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos rossz a beszélőkéd vagy unalmas vagy esetleg ijesztő ezekre tudok így tippelni látatlanba :P
2013. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2 hónapja csingli vagy istenem, na ezért nem vesznek komolyan mert neked tök mind1 ki csak járjon veled valaki hát így ne is csodálkozz
2013. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, azért 2 hónap nem nagy idő. Nevezz maradinak, de a szórakozóhelyeken elég ritkán akad fenn egy komoly kapcsolatra hajtó lány. Persze az is lehet, hogy még nem találtad meg az alkalmas jelöltet. Szóval csak türelem.
2013. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Biztos rossz a beszélőkéd vagy unalmas vagy esetleg ijesztő ezekre tudok így tippelni látatlanba :P


Kizárt dolognak tartom. Van egy kiszemelt lány akivel már vagy 2-3 hete randizgatok. Ügyeltem arra hogy változatos helyekre vigyem el. Sosem volt kínos csend, ha erre célzol.

2013. szept. 15. 12:50
 5/12 A kérdező kommentje:

"2 hónapja csingli vagy istenem, na ezért nem vesznek komolyan mert neked tök mind1 ki csak járjon veled valaki hát így ne is csodálkozz"


Nem tök mind1.. csak az ember társas lény. Én meg Ikrek vagyok aki tudni illik nem szeret egyedül lenni. Te meg legyél boldog egyedül (:

2013. szept. 15. 12:53
 6/12 anonim ***** válasza:
A csillagjegyedtől nem függ a személyiséged, szóval nem azért nem szeretsz egyedül lenni, mert ikrek vagy. 12 embertípus eléggé kevés lenne.
2013. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak a legjóképűbb férfiakkal nem esik meg, h 2 hónapig nincs csajuk. Ha 10/10-es külsőd lenne, komolyan vennének a lányok.
2013. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És akinek szűz a csillagjegye, és még az is? :O
2013. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"A csillagjegyedtől nem függ a személyiséged, szóval nem azért nem szeretsz egyedül lenni, mert ikrek vagy. 12 embertípus eléggé kevés lenne."


Jó amit írtam kicsit baromság volt..

2013. szept. 15. 13:11
 10/12 A kérdező kommentje:

"Csak a legjóképűbb férfiakkal nem esik meg, h 2 hónapig nincs csajuk. Ha 10/10-es külsőd lenne, komolyan vennének a lányok."


Lehet 10/10 ha belülről még annyi esze sincs mint egy marék lepkének :D irtózatos nagy marhaság xD

2013. szept. 15. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!