Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem vesznek komolyan a...

M4tthias kérdése:

Miért nem vesznek komolyan a lányok?!

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy a legjobb kategória-e, de lassan 2 hónapja vagyok szingli. Majdnem minden héten megyek bulizni, és mindig megismerek egy lányt, ha csókig nem is jutunk el, de táncig igen. Aztán beszélgetünk szám csere, és ennyi. Pedig én tényleg komoly kapcsolatot keresek. Nem is vagyok csúnya.. nem értem ezt.

2013. szept. 15. 12:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet nem nyomulsz eléggé a csajra, jó nem az mondom paraszt módon ráakaszkodsz mint egy férfiállat!:D De azért éreztetni kell vele hogy nyomulsz rá, lehet hülyén fogalmaztam de remélem érted a lényeget! Hiába vagy te jó bla-bla, jófej lehet csak barátként tekint így rád, és már ott vagy a barátzónába, nem tekint téged férfinak! Gondolom én...
2013. szept. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Lehet 10/10 ha belülről még annyi esze sincs mint egy marék lepkének :D irtózatos nagy marhaság xD"

Csak nézd meg, hány tökéletes külsejű férfi van, aki ne lenne sikeres a nőknél! Elárulom: egy sincs.

2013. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!