Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem talál rám végre egy...

Miért nem talál rám végre egy normális, jólelkű srác?

Figyelt kérdés
Normális felfogású lány vagyok, a legtöbb pasinak bejövök...de valahogy nem sodort még mellém az élet egy olyan embert, aki passzolna hozzám...néha teljesen elkeseredek...tudom,h sok fiú észrevesz és tetszem is nekik, de mégse lépnek soha...(én meg tuti nem fogok...nem hiszem, h ez az én dolgom lenne...)abszolút kedves, nyitott vagyok és pozitív...de akkor miért nem talál rám végre egy olyan ember, aki NEM csal meg és nem hazudik? Miért ekkora elvárás ez manapság? Na mindegy.....erősítsetek meg kérlek, h ugye biztos rám talál majd az az 1...? Nektek milyen tapasztalatotok van ilyen téren?

2013. szept. 2. 14:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
megírod priviben a keresztneved? :P
2013. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keseredj el emiatt.

Bár hülyeség,de én ilyenkor arra gondolok,hogy ezek a csalódások kellenek ahhoz,hogy végül "megkaphassuk a főnyereményt",mert minden ember lehet egy,aki miatt a legjobb választás felé terelődsz.

Tapasztalatnak is jók az ilyenek.


Amúgy a normális lányok is ritkák.

2013. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
32-es köszi :) egyáltalán nem hülyeség egyébként...én is így vagyok vele...nem bántam meg az eddigi kapcsolataimat sem, mert rengeteget tanultam belőlük és valóban meg kellett tapasztaljam ezeket a dolgokat :) csak ember vagyok aztán néha rám is rám tör a hülyeség és pl kiírok ide egy ilyen kérdést...:$ csak megerősítésre volt szükségem :) köszi mindenkinek aki segített ebben :) szép napot nektek és minden jót! :)
2013. szept. 3. 12:45
 34/34 anonim ***** válasza:
Biztos csúnya vagy.
2013. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!